Napsat dotaz

Výsledková listina - Zásada (16.02.2019 - 17.02.2019)

Zásadský SPRINT

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 15 km
 2. kolo
 15 km
 Celkem
 30 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Paczyński Łukasz (POL)
 
37:23,74
37:34,20
01:14:57,90
00:00,00
24.81
 
2
3
00420-01599 Kolátor Vít 25
40:14,05
39:08,86
01:19:22,91
04:25,05
23.43
 
3
11
00420-01428 Králová Jana 35
45:33,58
46:28,27
01:32:01,84
12:38,92
20.21
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 12 km
 2. kolo
 12 km
 Celkem
 24 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
 
Reguli Jakub (SLK)
 
31:29,77
29:02,51
01:00:32,28
00:00,00
25.17
 
2
63
00420-01523 Vrtěl Martin 49
31:05,60
30:24,32
01:01:29,86
00:57,52
24.78
 
3
32
00420-00999 Job Rostislav 40
34:27,95
34:19,48
01:08:47,40
07:17,57
22.15
 
4
67
00420-01052 Sochor Jiří 25
35:39,36
33:41,14
01:09:20,43
00:32,99
21.98
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 9 km
 2. kolo
 9 km
 Celkem
 18 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00207 Tobiášek Michal 30
19:17,71
19:01,27
38:18,97
00:00,00
28.81
 
2
22
00420-00215 Suchý Jiří 58
19:42,84
19:04,69
38:47,51
00:28,53
28.46
 
3
19
00420-02099 Katzer Michal 30
24:11,03
24:06,12
48:17,13
00:00,00
22.86
 
4
10
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
22:30,01
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 9 km
 2. kolo
 9 km
 Celkem
 18 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
30:14,80
28:06,42
58:21,19
00:00,00
18.92
 
2
4
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
30:14,20
29:35,01
59:49,21
01:28,05
18.46
 
3
23
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
32:21,63
32:57,28
01:05:18,89
05:29,66
16.9
 
4
17
 
Laurenčík Jozef (SLK)
 
40:46,75
40:40,97
01:21:27,70
16:08,81
13.55
 
5
39
 
Veveričíková Monika (SLK)
 
39:40,77
42:08,65
01:21:49,38
00:21,66
13.49
 
                           
Kategorie: SKJ2W - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 15 km
 2. kolo
 15 km
 Celkem
 30 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-02269 Krombholcova Bára 20
46:20,36
01:01:39,30
01:48:59,65
00:00,00
17.22
 
2
1
00420-02428 Macounová Veronika 30
01:20:14,05
01:27:06,46
02:47:20,51
59:20,87
11.11
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 12 km
 2. kolo
 12 km
 Celkem
 24 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01444 Erbs Dušan 62
28:37,87
28:44,23
57:22,09
00:00,00
26.57
 
2
38
00420-01733 Spilka Kryštof 58
29:07,36
29:15,36
58:22,68
01:00,56
26.11
 
3
27
00420-01449 Růžička Petr 58
37:33,10
33:53,64
01:11:26,71
13:04,04
21.33
 
4
24
00420-02019 Sovák Libor 58
29:27,09
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
5
34
00420-02309 Kubát Zdeněk 58
36:31,35
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 12 km
 2. kolo
 12 km
 Celkem
 24 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01069 Klikarová Soňa 30
30:43,08
30:30,73
01:01:13,78
00:00,00
24.89
 
2
7
00420-02029 Tichá Anna 40
35:08,47
33:35,33
01:08:43,79
07:30,03
22.17
 
3
31
00420-00267 Ševelová Marie 58
34:07,25
35:37,32
01:09:44,54
01:00,73
21.85
 
4
18
00420-02092 Schönová Lucie 16
37:33,03
36:43,41
01:14:16,42
04:31,89
20.52