Napsat dotaz

Výsledková listina - Horní Mísečky (05.01.2019 - 06.01.2019)

Horní Mísečky

Kategorie: CMV - Kombinace muži pulka + skijoring + 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 7 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 7 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
151
00420-01139 Štěpánková Martina 62
16:51,22
00:00,00
16:51,22
00:00,00
24.93
 
2
137
00420-01880 Hes Martin 58
19:39,34
00:00,00
19:39,34
02:48,00
21.37
 
3
18
00420-00215 Suchý Jiří 58
20:06,34
00:00,00
20:06,34
03:15,00
20.89
 
4
65
00420-01733 Spilka Kryštof 58
20:22,62
00:00,00
20:22,62
03:31,00
20.62
 
5
35
 
Smialkowski Rafal - PL
 
21:55,88
00:00,00
21:55,88
05:04,00
19.14
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 10.7 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 10.7 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
128
00420-01151 Ženíšek Michal 58
25:04,33
00:00,00
25:04,33
00:00,00
25.62
 
2
108
00420-02019 Sovák Libor 58
25:04,61
00:00,00
25:04,61
00:01,00
25.61
 
3
116
00420-00215 Suchý Jiří 58
25:32,76
00:00,00
25:32,76
00:29,00
25.14
 
4
23
00420-01733 Spilka Kryštof 58
25:34,62
00:00,00
25:34,62
00:31,00
25.11
 
5
156
00420-01880 Hes Martin 58
25:59,99
00:00,00
25:59,99
00:57,00
24.75
 
6
112
00420-01444 Erbs Dušan 62
26:30,16
00:00,00
26:30,16
01:27,00
24.22
 
7
113
00420-02189 Pischek, Pavel 64
27:30,44
00:00,00
27:30,44
02:27,00
23.34
 
8
19
00420-01449 Růžička Petr 58
27:39,63
00:00,00
27:39,63
02:36,00
23.21
 
9
103
 
Smialkowski Rafal - PL
 
27:49,25
00:00,00
27:49,25
02:46,00
23.07
 
10
9
00420-01659 Dostál Martin 58
30:08,51
00:00,00
30:08,51
05:05,00
21.3
 
11
102
00420-01267 Dočekal MIlan 56
32:20,20
00:00,00
32:20,20
07:17,00
19.85
 
12
104
00420-02309 Kubát Zdenek 58
32:43,95
00:00,00
32:43,95
07:41,00
19.62
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 10.7 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 10.7 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
147
00420-01139 Štěpánková Martina 62
23:15,89
00:00,00
23:15,89
00:00,00
27.61
 
2
132
 
Jarecka Agnieszka - PL
 
27:44,51
00:00,00
27:44,51
04:29,00
23.14
 
3
155
00420-00267 Ševelová Marie 58
27:45,72
00:00,00
27:45,72
04:30,00
23.13
 
4
135
00420-01829 Srchová Michaela 58
28:53,18
00:00,00
28:53,18
05:38,00
22.22
 
5
131
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
42:59,68
00:00,00
42:59,68
19:44,00
14.93
 
6
28
00420-01922 Zbožínková Alena 30
43:29,63
00:00,00
43:29,63
20:14,00
14.76
 
7
167
00420-01828 Riegerová Eliška 30
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SP4 - Spřežení 3-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 7 km
 Celkem
 12 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
117
00420-01687 Mencák Jirka 20
14:50,69
14:40,58
29:31,28
00:00,00
24.39
 
2
20
00420-00207 Tobiášek Michal 30
17:24,20
15:21,72
32:45,92
03:14,00
21.98
 
3
88
00420-02099 Katzer MIchal 30
21:15,34
19:55,51
41:10,85
11:39,00
17.48
 
4
111
 
Rogalski Marek - PL
 
22:10,95
19:07,09
41:18,04
11:47,00
17.43
 
5
134
00420-01033 Šoupal Pavel 35
30:16,58
29:03,67
59:20,25
29:49,00
12.13
 
6
54
00420-00321 Brzek Martin 35
33:40,42
24:20,22
01:08:00,64
38:29,00
10.58
 
7
100
00420-02160 Hutařová Sandra 56
37:38,65
34:39,22
01:12:17,88
42:46,00
9.96