Napsat dotaz

Šediváčkův long 200

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (22.01.2020 - 25.01.2020)
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
153
 
Beatrix Born FRA
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
154
 
Udo Trummer AUT
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LT1 - Spřežení čistokrevní (bez rozdílu plemen) do 4 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01935 Dvořák Jiří 35
02:48:04,00
25:82,30
03:10:46,00
02:04:58,00
11:02:11,00
00:00,00
12.5
 
2
2
00420-01864 Hospr Lukáš 30
03:28:48,00
03:29:45,00
03:24:18,00
02:12:56,00
12:35:47,00
01:33:36,00
10.96
 
3
7
00420-00473 Sadílek František 57
03:29:45,00
03:25:17,00
03:38:15,00
02:18:21,00
12:51:38,00
01:49:27,00
10.73
 
4
3
00420-01033 Šoupal Pavel 35
03:53:08,00
03:57:57,00
03:45:54,00
02:24:49,00
14:01:48,00
02:59:37,00
9.84
 
5
9
00420-02227 Kubíček Lubomír 20
05:15:57,00
05:23:21,00
05:37:35,00
03:48:29,00
20:05:22,00
09:03:11,00
6.87
 
6
121
 
Christine Amstutz SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
122
00420-02042 Jan Svoboda 65
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
123
 
Klaus Berr AUT
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
124
00420-00427 Richard Burda 25
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
120
 
Anja Ries GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LT2 - Spřežení čistokrevní (bez rozdílu plemen) do 8 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
02:33:58,00
02:42:29,00
02:40:24,00
01:50:58,00
09:47:49,00
00:00,00
14.09
 
2
25
00420-01164 Müllerová Lucie 35
02:39:12,00
02:44:40,00
02:45:11,00
01:52:30,00
10:01:33,00
13:44,00
13.76
 
3
31
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
02:45:23,00
02:45:21,00
02:53:47,00
01:49:43,00
10:14:14,00
26:25,00
13.48
 
4
15
00420-01763 Plšek Milan 16
02:45:10,00
02:57:34,00
02:56:18,00
01:52:30,00
10:31:32,00
43:43,00
13.11
 
5
18
00420-01775 Koňáková Dana 35
03:12:30,00
02:47:44,00
02:51:30,00
02:03:26,00
10:55:10,00
01:07:21,00
12.64
 
6
32
 
André Kummer SUI
 
02:55:55,00
02:57:22,00
03:06:04,00
02:00:47,00
11:00:08,00
01:12:19,00
12.54
 
7
20
 
Carmen Amstätter GER
 
03:02:25,00
02:58:24,00
03:02:20,00
01:57:56,00
11:01:05,00
01:13:16,00
12.52
 
8
8
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
03:06:36,00
03:01:23,00
03:03:00,00
01:52:58,00
11:03:57,00
01:16:08,00
12.47
 
9
22
00420-01832 Jan Kotiš 40
03:12:30,00
03:04:40,00
03:01:58,00
02:03:56,00
11:23:04,00
01:35:15,00
12.12
 
10
26
 
Patrick Frey SUI
 
03:07:11,00
03:11:15,00
03:09:48,00
01:55:43,00
11:23:57,00
01:36:08,00
12.11
 
11
52
 
Agata Wawrzynkowska POL
 
02:48:26,00
02:53:56,00
03:22:50,00
02:19:20,00
11:24:32,00
01:36:43,00
12.1
 
12
29
00420-00022 Novotný Roman 57
03:11:54,00
03:15:57,00
03:08:38,00
02:04:19,00
11:40:48,00
01:52:59,00
11.82
 
13
91
 
Klaus Böhm GER
 
03:23:20,00
03:11:40,00
03:03:36,00
02:06:42,00
11:45:18,00
01:57:29,00
11.74
 
14
13
 
Ramona Mielke GER
 
03:21:55,00
03:20:14,00
03:14:28,00
02:05:05,00
12:01:42,00
02:13:53,00
11.47
 
15
17
 
Jürgen Hierzer AUT
 
03:35:02,00
03:19:38,00
03:07:14,00
02:04:40,00
12:06:34,00
02:18:45,00
11.4
 
16
41
00420-01793 Kubín Tomáš 16
03:45:06,00
03:49:04,00
03:57:31,00
02:31:33,00
14:03:14,00
04:15:25,00
9.82
 
17
28
 
Marco Klemkow GER
 
04:24:04,00
03:53:36,00
03:35:14,00
02:15:29,00
14:08:23,00
04:20:34,00
9.76
 
18
33
00420-00767 Hladovcová Klára, Mgr. 35
04:19:14,00
04:05:52,00
04:09:14,00
02:32:19,00
15:06:39,00
05:18:50,00
9.13
 
19
30
00420-01191 Němec Vojtěch 35
04:33:06,00
04:21:27,00
04:34:12,00
03:16:54,00
16:45:39,00
06:57:50,00
8.23
 
20
126
00420-01701 Jaroslav Charouz 16
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
135
 
Uli Wagner GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
130
00420-00236 Milan Šindelář 9
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
125
 
Anja Auner GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
134
 
THILL Emmanuel LUX
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
129
 
Michael Rest GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
27
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
04:25:14,00
04:56:23,00
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
133
 
Ralf Hörr GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
128
 
Marcel Muheim SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
132
00420-00246 Petr Gurega 9
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
127
 
Lara Zimmerli SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
136
 
Umbach Wilfried GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
131
00420-01807 Ondřej Beran 20
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LTO - Spřežení čistokrevní (bez rozdílu plemen) do 12 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
 
Ralf Hewelcke GER
 
02:56:14,00
02:55:48,00
02:55:04,00
01:50:02,00
10:37:08,00
00:00,00
13
 
2
36
 
Dieter Gramberger-Kral AUT
 
03:48:40,00
03:24:27,00
03:02:58,00
01:57:34,00
12:13:39,00
01:36:31,00
11.29
 
3
37
00420-00687 Martin Svoboda 16
03:30:17,00
03:34:33,00
03:44:33,00
02:37:24,00
13:26:47,00
02:49:39,00
10.26
 
4
139
 
Takacs Günter AUT
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
4
138
 
Philipp Nehrenheim GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
4
137
 
Norbert Kranz GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Spřežení otevření 7-12 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00999 Job Rostislav 40
02:10:17,00
02:19:41,00
02:23:45,00
01:34:53,00
08:28:36,00
00:00,00
16.28
 
2
39
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
02:41:44,00
02:35:15,00
02:27:23,00
01:41:11,00
09:25:33,00
56:57,00
14.64
 
3
47
 
Erik Copko SVK
 
02:42:01,00
02:41:28,00
02:40:09,00
01:47:12,00
09:50:50,00
01:22:14,00
14.01
 
4
92
 
van de Ven Marc NED
 
03:04:28,00
03:02:01,00
02:56:57,00
01:59:38,00
11:03:04,00
02:34:28,00
12.49
 
5
43
00420-02293 Břínek Michal 57
03:17:50,00
03:32:53,00
03:36:47,00
02:15:50,00
12:43:20,00
04:14:44,00
10.85
 
5
42
00420-00276 Kučera Stanislav 57
03:17:50,00
03:32:53,00
03:36:47,00
02:15:50,00
12:43:20,00
04:14:44,00
10.85
 
7
63
 
Katrin Pichler GER
 
04:18:43,00
03:29:04,00
03:37:28,00
02:33:04,00
13:58:19,00
05:29:43,00
9.88
 
8
144
00420-01007 Vaclav Zetek 35
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
143
 
Julia Kranz GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
142
 
Julia Bau SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
45
 
Ralf Gotthardt GER
 
03:15:24,00
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
140
 
Andrej Mináč SLO
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 37 km
 2. kolo
 37 km
 3. kolo
 37 km
 4. kolo
 27 km
 Celkem
 138 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-01726 Petr Kolář 3
02:19:08,00
02:20:54,00
02:22:14,00
01:34:02,00
08:36:18,00
00:00,00
16.04
 
2
74
00420-01927 Jakub Urban 20
02:38:08,00
02:45:39,00
02:49:20,00
01:57:07,00
10:10:14,00
01:33:56,00
13.57
 
3
77
00420-01754 Martin Ducháč 20
03:02:08,00
02:53:11,00
02:49:28,00
01:51:48,00
10:36:35,00
02:00:17,00
13.01
 
4
81
00420-01850 Lukáš Marešovský 58
03:34:33,00
03:40:54,00
03:36:38,00
02:13:33,00
13:05:38,00
04:29:20,00
10.54
 
5
90
00420-02195 Petr Vít 35
03:50:50,00
03:37:45,00
03:25:46,00
02:19:08,00
13:13:29,00
04:37:11,00
10.44
 
6
82
 
Paul Tonndorf GER
 
03:47:50,00
03:38:05,00
03:33:44,00
02:19:01,00
13:18:40,00
04:42:22,00
10.37
 
7
80
 
Bořivoj Ledvinka
 
03:42:14,00
03:41:49,00
03:54:21,00
02:39:17,00
13:57:41,00
05:21:23,00
9.88
 
8
86
00420-01484 Urbášek Vladimír 3
04:39:33,00
04:32:55,00
05:07:17,00
03:22:18,00
17:42:03,00
09:05:45,00
7.8
 
9
73
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
05:06:11,00
04:41:14,00
04:38:30,00
03:40:30,00
18:06:25,00
09:30:07,00
7.62
 
10
76
00420-02302 Sušánka Robert 56
08:36:04,00
06:46:53,00
06:45:02,00
04:41:00,00
02:48:59,00
18:12:41,00
5.15
 
11
149
00420-00821 Milan Petruželka 20
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
151
00420-00591 Tomáš Voříšek 56
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
145
 
Elmar Müller-Simon GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
152
00420-00502 Zdenka Duskova 35
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
146
00420-01798 Eva Fialová 17
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
147
00420-01761 Jan Kopecký 45
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0