Napsat dotaz

Šediváčkův long 300

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (21.01.2020 - 25.01.2020)
Kategorie: LT2 - Spřežení čistokrevní (bez rozdílu plemen) do 8 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 31 km
 2. kolo
 61 km
 3. kolo
 73 km
 4. kolo
 55 km
 5. kolo
 27 km
 Celkem
 247 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
8
302
 
Brechthold Corinne SUI
 
02:59:17,00
06:28:36,00
07:10:27,00
05:15:02,00
02:14:16,00
24:07:01,00
08:27:04,00
10.24
 
10
303
 
Lukeš Jan
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
322
00420-01774 Toman Tomáš 35
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
324
 
Zimmerli Peter SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LTO - Spřežení čistokrevní (bez rozdílu plemen) do 12 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 31 km
 2. kolo
 61 km
 3. kolo
 73 km
 4. kolo
 55 km
 5. kolo
 27 km
 Celkem
 247 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
301
00420-01014 Habásko Roman 9
01:57:33,00
04:19:47,00
05:13:37,00
03:38:26,00
01:29:28,00
16:38:51,00
58:17,00
14.84
 
5
306
 
Egli Donato SUI
 
02:05:59,00
05:23:06,00
06:19:48,00
04:19:42,00
01:46:49,00
19:55:24,00
04:14:50,00
12.4
 
7
305
 
Kämpf Thomas SUI
 
02:33:48,00
05:59:37,00
06:45:12,00
04:51:20,00
02:03:14,00
22:13:11,00
06:32:37,00
11.12
 
10
304
 
Hrabal David
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Spřežení otevření 7-12 psů, dospělí (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 31 km
 2. kolo
 61 km
 3. kolo
 73 km
 4. kolo
 55 km
 5. kolo
 27 km
 Celkem
 247 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
313
 
Reitinger Robert AUT
 
02:04:06,00
04:53:56,00
05:43:10,00
03:52:48,00
01:39:38,00
18:13:38,00
02:33:04,00
13.55
 
3
314
 
Hoffmann Thomas GER
 
02:15:36,00
04:38:10,00
05:42:50,00
04:04:38,00
01:50:03,00
18:31:17,00
02:50:43,00
13.34
 
4
307
 
Ramseier Norbert SUI
 
02:08:02,00
05:34:29,00
05:50:05,00
03:57:20,00
01:40:44,00
19:10:40,00
03:30:06,00
12.88
 
6
309
00420-00756 Heller Radek 40
02:22:23,00
05:23:55,00
06:37:20,00
04:26:26,00
02:05:26,00
20:55:30,00
05:14:56,00
11.8
 
9
311
 
Pou Jamie ESP
 
02:45:49,00
06:33:56,00
08:54:58,00
06:17:22,00
02:31:36,00
27:03:01,00
11:23:07,00
9.13
 
10
316
 
van de Ven Marc NED
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
325
 
Koch Michael SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
327
 
Junghaenel Ben GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
317
 
Kouřil Jiří
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
326
 
Haefeli Sven SUI
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
320
 
Magnuson Bianca AUT
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
310
 
Wiess Dominik GER
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
321
 
Horváth János HUN
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
315
 
Zelenka Jindřich
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
323
 
Brantner Wolfgang AUT
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
328
 
Henke Karol POL
 
00:0D,NP
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0