Napsat dotaz

Hradecký sprint

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (23.11.2019 - 24.11.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
127
 
Reguli Jakub
 
11:44,00
11:35,00
23:19,00
00:00,00
31.91
 
2
129
00420-01523 Vrtěl Martin 49
12:02,00
12:00,00
24:02,00
00:43,00
30.96
 
3
40
00420-00156 Ptaś Łukasz 6
12:04,00
12:03,00
24:07,00
00:48,00
30.85
 
4
126
00420-01052 Sochor Jiří 25
14:09,00
13:40,00
27:50,00
04:31,00
26.73
 
5
219
 
Paczynski Lukasz
 
14:20,00
13:53,00
28:13,00
04:54,00
26.37
 
6
128
00420-00004 Mazánek Pavel 20
13:41,00
14:32,00
28:13,00
04:54,00
26.37
 
7
132
 
Słowik Jakub
 
14:21,00
14:24,00
28:45,00
05:26,00
25.88
 
8
125
00420-02091 Hrabica Lukáš 16
15:22,00
19:29,00
34:52,00
11:33,00
21.34
 
9
130
00420-01323 Vlčková Bára 3
25:17,00
25:54,00
51:11,00
27:52,00
14.54
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
133
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
19:07,00
19:50,00
38:57,00
00:00,00
19.1
 
2
134
00420-00321 Brzek Martin 35
22:08,00
24:25,00
46:34,00
07:36,00
15.98
 
3
135
00420-00767 Hladovcová Klára 35
24:03,00
26:20,00
50:22,00
11:25,00
14.77
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
142
00420-00423 Hurych Jaromír 20
28:10,00
29:16,00
57:26,00
00:00,00
12.95
 
2
141
00420-01275 Vraštil Vladimir 59
31:30,00
33:37,00
01:05:07,00
07:41,00
11.43
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01687 Mencák Jiří 20
10:57,00
10:45,00
21:42,00
00:00,00
34.28
 
2
61
00420-00009 Krupička Petr 49
11:05,00
10:48,00
21:52,00
00:10,00
34.01
 
3
66
00420-02294 Rec Vlastimil 64
11:11,00
11:01,00
22:12,00
00:30,00
33.5
 
4
60
00420-01789 Čuřík Michal 63
11:55,00
11:44,00
23:39,00
01:57,00
31.46
 
5
65
00420-01786 Blucha Jan 63
12:29,00
12:32,00
25:01,00
03:19,00
29.74
 
6
57
00420-01903 Pavlovec Michal 63
12:42,00
13:03,00
25:46,00
04:03,00
28.88
 
7
62
00420-02044 Zbořil Jan 3
14:20,00
14:31,00
28:51,00
07:09,00
25.79
 
8
221
00420-01116 Chovanec Michal 49
15:01,00
14:39,00
29:40,00
07:58,00
25.08
 
9
59
00420-02503 Bredo Artem 65
15:25,00
15:42,00
31:08,00
09:26,00
23.9
 
10
58
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
16:06,00
15:43,00
31:49,00
10:07,00
23.39
 
11
64
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
21:01,00
16:21,00
37:22,00
15:40,00
19.91
 
12
212
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:45,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
11:28,00
11:23,00
22:51,00
00:00,00
32.57
 
2
69
00420-02043 Štípalová Hana 58
11:36,00
11:34,00
23:10,00
00:20,00
32.1
 
3
75
00420-02018 Kučerová Hana 58
11:37,00
11:36,00
23:13,00
00:23,00
32.04
 
4
81
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:36,00
11:43,00
23:19,00
00:29,00
31.9
 
5
78
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
11:55,00
11:54,00
23:49,00
00:58,00
31.24
 
6
80
00420-01840 Staňková Eva 16
12:02,00
11:51,00
23:53,00
01:03,00
31.15
 
7
102
00420-00267 Ševelová Marie 58
12:00,00
12:16,00
24:16,00
01:26,00
30.66
 
8
83
00420-02129 Hladká Tereza 64
13:23,00
14:23,00
27:46,00
04:56,00
26.79
 
9
71
00420-02489 Škvrnová Adéla 30
14:36,00
14:21,00
28:58,00
06:07,00
25.69
 
10
68
00420-02514 Rašková Taťána 30
14:46,00
14:53,00
29:39,00
06:48,00
25.1
 
11
82
00420-02235 Janovská Radmila 42
17:19,00
16:51,00
34:10,00
11:19,00
21.78
 
12
74
 
Lutz Tatjana
 
18:35,00
18:17,00
36:52,00
14:01,00
20.18
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-01687 Mencák Jiří 20
10:57,00
11:16,00
22:13,00
00:00,00
33.5
 
2
88
00420-00207 Tobiášek Michal 30
11:19,00
11:20,00
22:40,00
00:27,00
32.83
 
3
86
00420-02099 Katzer Michal 30
12:02,00
11:57,00
23:59,00
01:46,00
31.03
 
4
87
00420-00707 Bieliková Romana 40
16:10,00
15:22,00
31:32,00
09:19,00
23.6
 
5
85
00420-01428 Králová Jana 40
16:19,00
17:23,00
33:42,00
11:29,00
22.08
 
6
213
00420-01232 Rabas Adolf 20
35:25,00
35:58,00
01:11:23,00
49:11,00
10.42
 
7
89
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
12:11,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
139
00420-01534 Zasadil Roman 20
14:39,00
14:06,00
28:45,00
00:00,00
25.88
 
2
136
00420-01935 Dvořák Jiří 35
15:25,00
16:46,00
32:11,00
03:26,00
23.12
 
3
138
00420-00035 Stejskal Jiří 35
19:39,00
21:42,00
41:21,00
12:36,00
17.99
 
4
140
00420-01051 Tomášek Miloš 40
21:00,00
21:08,00
42:09,00
13:23,00
17.65
 
5
137
00420-02160 Hutařová Sandra 56
22:05,00
24:07,00
46:12,00
17:27,00
16.1
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
144
00420-02440 Hutník Antonín 20
26:16,00
27:34,00
53:51,00
00:00,00
13.82
 
2
46
00420-01625 Vondráček David 59
33:54,00
34:47,00
01:08:41,00
14:51,00
10.83
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.4 km
 2. kolo
 3.4 km
 Celkem
 6.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
196
00420-02006 Lehká Zorka 30
10:54,00
10:32,00
21:25,00
00:00,00
17.93
 
2
197
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
11:29,00
11:21,00
22:49,00
01:24,00
16.82
 
3
195
00420-02456 Potměšil Matyáš 20
12:05,00
11:47,00
23:52,00
02:27,00
16.09
 
4
179
 
Bedušová Sarah
 
12:04,00
12:05,00
24:09,00
02:44,00
15.9
 
5
198
00420-02014 Mašková Věra 20
13:19,00
13:13,00
26:32,00
05:06,00
14.47
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
168
00420-01791 Sudek Milan 20
18:59,00
19:01,00
38:00,00
00:00,00
19.58
 
2
167
00420-00072 Bielik Jan 40
18:16,00
19:59,00
38:15,00
00:15,00
19.45
 
3
165
00420-02026 Hladký Jan 64
19:55,00
20:21,00
40:16,00
02:16,00
18.48
 
4
169
00420-02204 Jindra Aleš 62
19:56,00
20:50,00
40:46,00
02:46,00
18.25
 
5
164
00420-01742 Frydrych Broňa 20
22:43,00
22:55,00
45:38,00
07:38,00
16.3
 
6
166
00420-01925 Urbánek Jiří 20
33:13,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMZ - CaniCross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 2.2 km
 2. kolo
 2.2 km
 Celkem
 4.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
208
00420-01806 Erbsová Sofie 62
07:02,00
08:13,00
15:15,00
00:00,00
15.74
 
2
211
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
08:45,00
08:47,00
17:32,00
02:17,00
13.69
 
3
207
00420-02288 Brůnová Veronika 16
08:42,00
08:52,00
17:34,00
02:19,00
13.66
 
4
210
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
10:07,00
10:02,00
20:09,00
04:54,00
11.91
 
5
209
00420-02564 Novák Daniel 20
10:26,00
10:13,00
20:40,00
05:25,00
11.62
 
6
206
00420-02477 Svobodová Kristýna 30
10:52,00
11:06,00
21:58,00
06:43,00
10.93
 
                           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 2.2 km
 2. kolo
 2.2 km
 Celkem
 4.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
202
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
07:29,00
07:14,00
14:43,00
00:00,00
16.3
 
2
199
00420-02312 Kučírková Anna 20
07:36,00
07:15,00
14:51,00
00:08,00
16.16
 
3
200
00420-02161 Luptovská Viky 58
08:20,00
07:15,00
15:36,00
00:52,00
15.39
 
4
218
 
Barchánková Adda
 
08:20,00
07:53,00
16:14,00
01:30,00
14.79
 
5
203
00420-02311 Šturzová Karolína 20
08:43,00
08:31,00
17:14,00
02:31,00
13.93
 
6
204
00420-02479 Kdýrová Sára 58
08:47,00
10:27,00
19:14,00
04:31,00
12.48
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
176
00420-01786 Bluchová Kateřina 63
19:28,00
19:40,00
39:09,00
00:00,00
19
 
2
173
00420-01756 Kynclová Zuzana 59
19:33,00
20:28,00
40:01,00
00:52,00
18.59
 
3
170
00420-02212 Myslivcová Markéta 40
23:48,00
23:41,00
47:28,00
08:19,00
15.67
 
4
172
00420-02373 Cabajová Markéta 64
23:48,00
23:42,00
47:30,00
08:21,00
15.66
 
5
216
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
26:44,00
27:17,00
54:01,00
14:52,00
13.77
 
6
178
 
Kögl Nina
 
28:02,00
28:11,00
56:13,00
17:04,00
13.24
 
7
177
00420-01749 Páslerová Jana 20
28:38,00
30:31,00
59:09,00
20:00,00
12.58
 
8
171
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
33:22,00
32:26,00
01:05:48,00
26:39,00
11.31
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
122
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:45,00
11:40,00
23:25,00
00:00,00
31.77
 
2
111
00420-01139 Štěpánková Martina 62
11:51,00
11:39,00
23:30,00
00:05,00
31.66
 
3
116
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:52,00
11:56,00
23:48,00
00:23,00
31.26
 
4
120
00420-01733 Spilka Kryštof 58
12:18,00
11:53,00
24:10,00
00:45,00
30.78
 
5
110
00420-02043 Štípalová Hana 58
12:17,00
12:19,00
24:35,00
01:10,00
30.26
 
6
118
00420-01606 Kuříková Václava 58
12:27,00
12:08,00
24:35,00
01:10,00
30.26
 
7
109
00420-02377 Straka Zdeněk 64
12:14,00
12:21,00
24:35,00
01:10,00
30.25
 
8
117
00420-01461 Marešová Nicole 58
12:24,00
12:30,00
24:54,00
01:29,00
29.88
 
9
215
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:40,00
12:24,00
25:05,00
01:40,00
29.67
 
10
124
 
Kotuliaková Mariana
 
12:41,00
12:38,00
25:19,00
01:54,00
29.38
 
11
113
00420-02443 Sršeň Jan 20
13:14,00
13:06,00
26:20,00
02:55,00
28.26
 
12
223
00420-01449 Růžička Petr 58
13:17,00
13:15,00
26:33,00
03:08,00
28.03
 
13
121
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:43,00
13:33,00
27:16,00
03:51,00
27.29
 
14
119
00420-02301 Kozel Michal 63
13:28,00
13:57,00
27:25,00
04:00,00
27.13
 
15
108
00420-01693 Draslarová Jana 58
13:17,00
14:15,00
27:32,00
04:07,00
27.02
 
16
114
00420-02502 Vopat Ladislav 64
14:23,00
13:37,00
28:00,00
04:35,00
26.57
 
17
90
00420-01428 Králová Jana 40
18:22,00
18:16,00
36:38,00
13:13,00
20.31
 
18
115
00420-02512 Disman Karel 20
22:52,00
22:47,00
45:39,00
22:14,00
16.3
 
19
112
 
Mencáková Petra
 
12:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
214
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:36,00
11:32,00
23:08,00
00:00,00
32.17
 
2
104
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:47,00
12:04,00
23:51,00
00:43,00
31.2
 
3
95
00420-02092 Schönová Lucie 16
11:50,00
13:13,00
25:04,00
01:56,00
29.68
 
4
106
00420-01779 Kdýr Marian 58
12:31,00
12:40,00
25:11,00
02:03,00
29.55
 
5
101
00420-01904 Milatová Gabriela 63
12:22,00
13:05,00
25:27,00
02:19,00
29.24
 
6
105
00420-02322 Odložilík Radim 42
12:55,00
13:08,00
26:03,00
02:55,00
28.56
 
7
91
00420-02174 Švecová Adriana 30
13:05,00
13:01,00
26:06,00
02:58,00
28.5
 
8
97
 
Banoci Jaroslav
 
13:29,00
13:22,00
26:51,00
03:43,00
27.71
 
9
96
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
13:48,00
14:10,00
27:59,00
04:51,00
26.59
 
10
107
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:26,00
14:30,00
28:56,00
05:48,00
25.72
 
11
92
00420-01590 Merhautová Lucie 20
14:32,00
15:01,00
29:33,00
06:25,00
25.18
 
12
100
00420-01034 Merhaut Michal 20
18:35,00
16:12,00
34:48,00
11:40,00
21.38
 
13
99
00420-01752 Bartošová Marie 20
19:17,00
18:38,00
37:55,00
14:47,00
19.62
 
14
98
00420-02535 Vočadlová Tereza 66
19:50,00
19:27,00
39:17,00
16:09,00
18.94
 
15
93
00420-02097 Prokopová Marie 56
22:20,00
20:58,00
43:19,00
20:11,00
17.18
 
16
94
00420-02616 Karnet Sarah Sophia 20
24:34,00
54:44,00
01:19:18,00
56:10,00
9.38
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
152
00420-02271 Lovas Matěj 20
14:07,00
14:06,00
28:14,00
00:00,00
26.36
 
2
155
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
14:56,00
13:55,00
28:51,00
00:37,00
25.8
 
3
151
00420-02343 Wimmer Jan 16
14:37,00
14:22,00
28:59,00
00:45,00
25.68
 
4
153
00420-01882 Pechánková Dita 30
15:11,00
16:09,00
31:20,00
03:06,00
23.75
 
5
149
00420-02107 Mach Ondřej 30
15:44,00
15:44,00
31:28,00
03:14,00
23.64
 
6
148
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
16:08,00
16:15,00
32:23,00
04:09,00
22.97
 
7
79
00420-01798 Fialová Eva 17
17:41,00
17:48,00
35:29,00
07:15,00
20.97
 
8
150
00420-02009 Adámková Bára 20
16:43,00
20:04,00
36:47,00
08:34,00
20.22
 
9
162
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
19:10,00
18:03,00
37:13,00
09:00,00
19.99
 
10
154
00420-01535 Rezová Lenka 20
18:02,00
19:40,00
37:41,00
09:28,00
19.74
 
11
156
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
18:42,00
19:14,00
37:57,00
09:43,00
19.61
 
12
160
00420-02466 Rez Martin 20
20:12,00
20:52,00
41:04,00
12:50,00
18.12
 
13
147
00420-01584 Plšek Marek 20
19:57,00
21:18,00
41:15,00
13:02,00
18.04
 
14
158
00420-02468 Šťastná Kristýna 56
21:11,00
20:32,00
41:43,00
13:30,00
17.83
 
15
161
00420-01887 Čurda Maxmilián 59
21:37,00
20:36,00
42:13,00
13:59,00
17.63
 
16
159
00420-01886 Čurdová Anna 59
21:40,00
20:38,00
42:18,00
14:05,00
17.66
 
17
157
00420-02625 Macoun Jakub 30
22:02,00
24:37,00
46:39,00
18:25,00
15.95
 
18
205
00420-02317 Rubešová Adélka 30
23:40,00
25:01,00
48:41,00
20:27,00
15.28
 
19
163
00420-02052 Svobodová Petra 30
24:23,00
26:03,00
50:26,00
22:12,00
14.75
 
20
146
00420-02096 Prokopová Marie 56
29:44,00
25:18,00
55:02,00
26:49,00
13.52
 
21
145
00420-02525 Krček Alfréd 49
41:02,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0