Napsat dotaz

Horní Mísečky - FITMIN Grand Prix

Výsledková listina - Horní Mísečky - Krkonoše (01.02.2020 - 02.02.2020)
Kategorie: NS - Nordic style - lyžařské disciplíny (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 8.7 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01139 Štěpánková, Martina 62
20:50,94
00:00,00
20:50,94
00:00,00
25.5
 
2
130
00420-01733 Spilka, Kryštof 58
21:53,02
00:00,00
21:53,02
01:02,07
24.2
 
3
183
00420-00267 Ševelová, Marie 58
22:29,27
00:00,00
22:29,27
01:38,32
23.4
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 8.7 km
 Celkem
 17.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
178
00420-01461 Marešová, Nicole 58
19:29,65
18:22,46
37:52,12
00:00,00
27.8
 
2
95
 
Jarecka, Agnieszka
 
19:58,81
19:36,18
39:34,99
01:42,87
26.5
 
3
165
00420-00212 Šarkovský, Pavel 59
30:10,19
26:11,05
56:21,25
18:29,13
18.6
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 8.7 km
 Celkem
 17.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Bing, Thomas
 
19:32,22
18:23,16
37:55,38
00:00,00
27.8
 
2
103
 
Huber, Daniel AUT
 
19:51,07
18:28,47
38:19,54
00:24,16
27.3
 
3
122
00420-02298 Exler, Ondřej 58
20:52,68
20:11,09
41:03,78
03:08,40
25.4
 
4
137
00420-01880 Hes, Martin 58
21:31,26
20:15,90
41:47,16
03:51,78
25.2
 
5
59
00420-02189 Pischek, Pavel 64
22:33,64
20:49,43
43:23,07
05:27,69
24.1
 
6
172
 
Sovák, Libor
 
22:04,66
02:13:32,75
43:37,93
05:42,55
24.1
 
7
166
 
Hockicko, Tomáš
 
23:05,37
20:42,19
43:47,57
05:52,18
24
 
8
144
00420-01444 Erbs, Dušan 62
22:36,13
21:58,48
44:34,62
06:39,24
23.5
 
9
90
 
Śmiałkowski, Rafał
 
22:44,26
22:27,99
45:12,26
07:16,87
23.1
 
10
161
00420-01150 Smrčka, Petr 58
29:12,48
25:03,63
54:16,12
16:20,73
19.3
 
11
115
00420-01267 Dočekal, Milan 56
28:25,76
27:31,00
55:56,76
18:01,38
18.8
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 8.7 km
 Celkem
 17.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
139
00420-01139 Štěpánková, Martina 62
20:01,24
19:41,81
39:43,05
00:00,00
26.5
 
2
47
 
Stichling, Laura
 
20:44,73
19:54,08
40:38,82
00:55,76
25.9
 
3
169
00420-01606 Kuříková, Václava 58
23:04,19
20:24,63
43:28,82
03:45,77
24.1
 
4
190
00420-01693 Draslarová, Jana 58
22:34,07
20:58,97
43:33,04
03:49,99
24.1
 
                           
Kategorie: SP2 - Spřežení 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
117
00420-01382 Tomášková, Jana 62
11:59,51
11:12,66
23:12,17
00:00,00
26
 
                           
Kategorie: SP4 - Spřežení 3-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 8.7 km
 Celkem
 17.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
162
00420-01687 Mencák, Jiří 20
18:39,76
18:18,34
36:58,11
00:00,00
28.5
 
2
143
00420-01151 Ženíšek, Michal 58
19:04,04
18:22,24
37:26,29
00:28,18
28
 
3
146
00420-00234 Ženíšek, Pavel 58
24:19,38
24:36,34
48:55,72
11:57,61
21.5
 
4
170
00420-01428 Králová Jana 40
32:37,70
28:35,88
01:01:13,59
24:15,47
0
 
                           
Kategorie: SWJ - Skijoring ženy junioři + 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 8.7 km
 2. kolo
 8.7 km
 Celkem
 17.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-02555 Erlebachová Aneta 35
22:26,42
22:34,75
45:01,17
00:00,00
23.2
 
2
156
 
Fiedlerová Eliška
 
37:35,72
35:47,39
01:13:23,11
28:21,93
14.3