Napsat dotaz

Innerkrems- Iron sled dog man cup- Rakousko 8.-9.3.2003

Tak už je březen a zima se chýlí ke svému závěru. Stejně jako loňský rok tak i letos jsme vyrazili na poslední závod poháru Iron Sled dog man do Rakouského Innerkrems. Tento závod se jel letos již po osmé a měl rekordní účast- 60 závodníků z pěti zemí Evropy-Německa, Rakouska, Itálie, Holanska a České republiky. Jako tradičně za Českou republiku zde byli závodníci musher klubu Long hairy tails- Pavel Kučera, Dušan Olšák, Vláïa Páral a Jana Henychová.

Březnové slunce nám již dalo pocítit jak chutná jaro a zasněžené vrcholky Alp vytvářely kouzelnou kulisu pro 35 km dlouhou trať, vyznačující se opět značným výškovým rozdílem ( 1 200m). Tento závod je nádherným rozloučením se zimou.

Co k tomu všemu dodat podívejte se na fotografie a výsledky a obrázek si udělejte sami.

Fotogalerie:

Hlavní stan výpravy

Dušan Olšák a celá rodina při startu

Jana Henychová před startem

Hlavní stan výpravy

Dušan Olšák a celá rodina při startu

Jana Henychová před startem

Pavel Kučera, psi a pomocníci

Dušan Olšák šplhající do kopce

Dušan Olšák sjíždící kopec

Pavel Kučera, psi a pomocníci

Dušan Olšák šplhající do kopce

Dušan Olšák sjíždící kopec

Vláïa Páral při sjezdu

Jana Henychová při začátku krkolomného sjezdu do údolí

Jana Henychová při sjezdu- v pozadí je vidět malé spřežení, které je už pod kopcem...

Vláïa Páral při sjezdu

Jana Henychová při začátku krkolomného sjezdu do údolí

Jana Henychová při sjezdu- v pozadí je vidět malé spřežení, které je už pod kopcem...

Krajina, pohled na sklon sjezdu

Christoph Kuhn a jeho malamuti

Dušan Olšák při sjezdu

Krajina, pohled na sklon sjezdu

Christoph Kuhn a jeho malamuti

Dušan Olšák při sjezdu>

Dušan Olšák

Pohled na trať z nejvyššího bodu trati

Pohled na trať

Dušan Olšák

Pohled na trať z nejvyššího bodu trati

Pohled na trať

Krajina

Krajina

Krajina

Krajina

Krajina

Krajina

Krajina

Závěrečný ceremoniál

Foto: Thomas Ackermann

Krajina

Závěrečný ceremoniál

 

 

 

 Výsledková listina

 

Rang

Name

Vorname

Land

1. Lauf

2. Lauf

Gesamt

S

1

Kölzow

Achim

D

02:04:46

02:04:19

04:09:05

Skijöring 

1

Schröck

Raphael

D

01:32:00

01:30:56

03:02:56

2

Entacher

Heribert

A

02:11:25

02:01:00

04:12:25

Tour

1

Molcik

Michael

A

02:52:00

02:47:59

05:39:59

1

Molcik

Hans

A

02:53:00

02:46:59

05:39:59

3

Languth

Peter

A

03:09:45

03:00:00

06:09:45

 

Karl

Klaus

D

03:54:15

N.S.

 

 

Takatc

Günter

A

04:14:00

N.S.

 

 

Benning

Hans

D

w.o.

 

 

LT1

1

Hesse

Gerald

D

01:39:35

01:38:30

03:18:05

2

Kieviets

Ton

NL

01:46:28

01:48:19

03:34:47

3

Spiriti

Daniel

I

01:50:54

01:55:01

03:45:55

4

Tondorf

Dietmar

D

01:55:07

01:55:43

03:50:50

5

Paral

Vladimir

CZ

02:01:51

01:59:15

04:01:06

6

Dastig

Johan

A

02:13:02

02:15:22

04:28:24

7

Klöckl

Wolfgang

A

02:25:20

02:14:22

04:39:42

8

Bos

Teunis

D

02:27:45

02:21:24

04:49:09

9

Bulens

Danny

B

02:33:59

02:36:13

05:10:11

10

Olšák

Dušan

CZ

02:34:30

02:43:28

05:17:58

11

Vollweiler

Alberto

D

02:44:15

02:49:37

05:33:52

12

Zimmerl

Sigi

A

03:10:45

03:01:24

06:12:09

13

Hünecke

Eberhard

D

03:05:30

03:18:25

06:23:55

 

Gstatter

Herbert

D

02:52:41

N.S.

 

LT2

1

Bartolini

Mateo

I

01:25:03

01:27:21

02:52:24

2

Diemer

Rainer

D

01:30:03

01:33:06

03:03:09

3

Heskes

Henny

NL

01:38:51

01:30:10

03:09:01

4

Pigola

Rocco

D

01:33:50

01:36:12

03:10:02

5

Volk

Claudia

D

01:34:42

01:38:32

03:13:14

6

Hörr

Ralf

D

01:41:55

01:37:59

03:19:54

7

Welte

Bennie

NL

01:38:20

01:41:56

03:20:16

8

Zimmermann

Dirk

D

01:40:18

01:42:57

03:23:15

9

Bordiga

Andrea

I

01:36:20

01:49:04

03:25:24

10

Prelog

Martin

D

01:54:50

01:44:39

03:39:29

11

Kuhn

Christoph

A

01:52:35

01:49:53

03:42:28

12

Köppelmann

Mano

D

01:50:00

02:00:10

03:50:10

13

Posch

Gerhard

D

01:59:48

01:52:02

03:51:50

14

Dierlewanger

Stephan

D

01:50:35

02:03:04

03:53:39

15

Steindl

Franz

A

02:15:35

02:15:51

04:31:26

16

Prestele

Thomas

D

02:25:45

02:46:24

05:12:09

 

Zanier

Alex

I

01:44:25

N.S.

 

LTO

1

Beck

Hans Richard

D

01:46:53

01:45:13

03:32:06

2

Reich

Hans

D

01:52:28

01:41:27

03:33:55

3

Henychová

Jana

CZ

01:53:05

01:53:29

03:46:34

4

Podolsky

Reinhard

A

02:02:28

02:02:42

04:05:10

5

Kučera

Pavel

CZ

02:42:40

02:38:45

05:21:25