| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Diskuse nad článkem

Návrh na změnu systému hodnocení pro MID a LONG
2005-08-01 20:04:53 Hübner Tomᚠ- rubrika Návrhy a náměty
Návrh doručen cestou sekce 1.8.2005
 

Zobrazené přispěvky jsou názorem jednotlivých přispěvatelů
a nemusí se shodovat s postojem SSPS.

Odpovědět na příspěvek - Změna systému hodnocení pro MID a LONG
Nadpis : Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
Obsah :
Jméno :
Místo :


 Od : 00001 - Krejčí Jiří
 Vloženo : 02.08.05 12:33:27 Poslední reakce : 20.10.16 14:41:03
 Nadpis : Změna systému hodnocení pro MID a LONG (37)
 Současná situace:

1. V současné době se používá pro systém vyhodnocení VŠECH závodů SPRINTový model. Ten je stavěn na základě dlouhodobých, historicky podložených výkonů a argumentů závodníků všech kategorií (od otevřených přes výkony čistokrevných..). Více k tomuto modelu popisuje SŘ od bodu XVII.

2.Bohužel podložené výkony pro MID a LONG ještě nemají tak hluboké kořeny v minulosti, abychom mohli korektně nastavit evropskou výkonnostní třídu pro daná plemena, což jednoznačně ukazují stále se měnící hodnoty pro každou sezónu (a letos i v průběhu...).

3.Vzhledem k stanoveným délkám trati (30km a více) se zde již výrazně podílí efekt - rozdíl ve výkonu plemen na různém typu trati. (více v diskuzi)

Návrh:

1.Mistrovství ČR pro MID a LONG - jako jeden jediný finálový závod

2.Vzniku seriálu závodů - Český pohár z ostatních záv., které se do poháru přihlásí.

Doporučení:
Vzhledem k tomu, že daný závod by měl být vyvrcholením sezóny by např. termín startu měl být nejdříve v druhé polovině února.
Na podzim při jednání o term. kalendáři se na základě vytvořených kritérií vybere z případných zájemců jeden (STK, losem, dohodou apod.), z případných dalších uchazečů se může vytvořit náhradní termín - se statutem závodu MČR. Ostatní závody mohou být zařazeny do seriálu ČP.

Závěr:
1.Prozatímní odprostění od SPRINTového modelu (do doby histor. podložených výsledků.

2.Stanoví se jednoznačně nejlepší tým v ČR (nezávisle na tom, zda má či nemá výkonnost (nyní E)) Vzhledem k jednorázovému závodu je konkurence dostatečná.

3.V případě seriálu ČP provádět metodiku výpočtu viz. minulý syst. bodování.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - 5XUHzV33 - cNics0xtnDyl
 Vloženo : 20.10.16 14:41:03
 Nadpis : Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 I’m happy to report that Marissa Joffre, the USC VisPdereci-ent Campus Issues, has been working on providing a telephone support hotline for Western students. We’ll post details to the website as they are finalized, but if you have any questions or would like to participate, please contact her at
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - xqMYds0hW - SQpoxtRt
 Vloženo : 21.01.16 03:11:48
 Nadpis : Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 I was drawn by the hoetnsy of what you write
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - SQTMuFPp7rP - uStmTkAQ4gIl
 Vloženo : 21.01.16 02:30:32
 Nadpis : Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 Boom shalakaka boom boom, problem solved.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - lxllVUlFGAT - ECojgkZYiZdUHSUaEwg
 Vloženo : 27.07.12 13:56:07
 Nadpis : Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 AleĹź ja nie potępiam kaĹźdego uĹźytkownika wyrobf3w Apple za to, Ĺźe jest ich uĹźytkownikiem to byłby idiotyzm. Potępiam wnwayzcf3w wyrobf3w Apple, ktf3rzy usiłują zaklinać rzeczywistość Tylko czy faktycznie nie liczą się te błędy? Niedociągnięcia?Z punktu widzenia dyskusji o systemach operacyjnych się nie liczą. Absolutnie kaĹźdy system operacyjny ma swoje błędy i niedorf3bki. KaĹźdy ma koślawe rozwiązania nazywane przez firmę to nie bug, to ficzer . KaĹźdy potrafi się zawiesić, zamknąć nagle program z cholernie waĹźnymi danymi i tak dalej. Tutaj nie pomoĹźe zaklinanie rzeczywistości, ona jest rf3wnie brutalna dla wszystkich Liczą się nawet dla Ciebie bo jak przyznałeś dalej w komentarzu i Ty wolisz jak coś jest łatwe niĹź jak jest trudne.Nigdzie tego nie napisałem, to były jedynie przytoczone zasady dyskusji z wnwayzcami Linuksa, ktf3re teraz widzę u wnwayzcf3w Apple.Oczywiście wolę mieć mniej problemf3w i zmartwień, za to więcej zdrowia i pieniędzy, ale jakby nie o tym mf3wimy A Ĺźe Mac OS X jest dobrze zaprojektowany to raczej zaprzeczyć nie moĹźeszWidzisz, tak się składa, Ĺźe mogę Mnie nie ruszają głodne kawałki marketingowe, nie boję się teĹź stawania pod prąd ogf3lnych przekonań i wiary. Ileśtam razy miałem (nie)przyjemność pracy na makach i z mojego punktu widzenia jego dobrość zaprojektowania nie rf3Ĺźni się niczym od dobrości BeOS, RedHata 9.x, Windows i tak dalej.Tłumacząc na nasze jak się przyzwyczaisz, to dasz radę. Jak się przesiadasz z innego systemu (obojętnie jakiego), to musisz uczyć się wszystkiego od nowa.(kwestia przyzwyczajeń, ale tak jak one są drugą naturą człowieka, tak teĹź bywa Ĺźe ulegają zmianom)Nie tylko przyzwyczajeń, ale i konwencji. MoĹźesz zrobić najlepiej zaprojektowaną na świecie (nie tylko graficznie) stronę WWW, ale jak odejdziesz od pewnej konwencji i dasz całą nawigację na jej dole, to strona będzie do dupy.Więc wydaje mi się, Ĺźe zbyt sztampowo wszystkich jabłkf3wkarzy potraktowałeś Tak traktuję jedynie wnwayzcf3w Apple. A wnwayzcą zawsze dla mnie będzie ten, kto będzie mi usiłował wcisnąć głodne kawałki o lepszości systemu i jego bezawaryjności, zwłaszcza w porf3wnaniu z systemem X, ktf3ry to system praktycznie nie pozwala pracować na komputerze.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Karel -
 Vloženo : 04.08.05 08:25:03
 Nadpis : Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 Co se týká tohoto, je pravděpodobně můj názor známý, ale stručně to zopakuji.
Jsem pro systém 1 závod MČR plus ČP.
Otázka je jak bodovat ČP...

Co mi v návrhu chybí jsou kategorie, kde bych se přikláněl k tomu, co odsouhlasil FISTC. (C, B, nad 6 sloučit v případně malého počtu startujících)
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - pZjom6Vk1aN - HBVU9BiuazE
 Vloženo : 06.09.15 23:38:50
 Nadpis : Re:Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 I při recyklaci (kolegyně z bfdvale9 pre1ci pouĹžedvala pĹŻvabne9 slovo "fruktifikace") by si člověk měl zaaohvct soudnost. Něco jine9ho je fruktifikovat stare9 prezentace, předne1ĹĄky či vyje1dřened, kdyĹž se mě někdo po x-te9 pte1 na tote9Ĺž (občas "fruktifikuji" stare9 předpisy, kde jsem řeĹĄil totoĹžnou pre1vned ote1zku, při odpovědi v nove9 věci - proč to vymfdĹĄlet znovu).V předpadě publikove1ned je vĹĄak mysledm i o prestiĹži autora, aby přine1ĹĄel něco nove9ho, ne jen recykloval, a o prestiĹži časopisu, aby přine1ĹĄel nove9 věci, ne jen znovu vyve1řel tentfdĹž se1ček čaje.Za legitimned povaĹžuji recyklaci čle1nku pro jine9 publikum (četl jsem např. čle1nek sexuologa Weisse v ČS Psychologii, a pak jsem ne1hodou padnul na laickfdm, stručnfdm a srozumitelnfdm zpĹŻsobem psanfd čle1nek o tomte9Ĺž v Maximu či Esquiru či kde to bylo, akore1t se tam nepsalo o feminitě a maskulinitě, ale o Ĺženskosti a muĹžstved). Byv vfdslovně poĹže1de1n, jsem te9Ĺž nechal de1t do Aspi plnou verzi čle1nku, kterfd mi zredigovanfd a trochu osekanfd vyĹĄel ve Spre1vnedm pre1vu, ovĹĄem pote9, co jsem na proble9m oba subjekty upozornil, ujistil se, Ĺže nened proble9m s autorskfdmi pre1vy a dospěl k ze1věru, Ĺže je v ze1jmu věci, aby byl text předstupnfd ĹĄirĹĄedmu publiku, ne jen čtene1řům SP).Pokud ovĹĄem - nikfdm neĹže1de1n, jen v ze1jmu zvyĹĄove1ned publikovanosti či přivfddělku, recykluji tentfdĹž čle1nek pod rĹŻznfdmi ne1zvy, nened to serif3zned, je to trapne9 a autor se tedm zbytečně shazuje.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - ioHbVqrKt - eMLfSeYh
 Vloženo : 27.07.12 14:00:54
 Nadpis : Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 ROOOOOOOOTFL Paweł, rozumiem Ĺźe z braku laku chwasytz się najmarniejszych argumentf3w, ale miejĹźe odwagę przyznać choć przed samym sobą, Ĺźe są one bezsensowne W 2005 roku sprzedano 1,8 miliona komputerf3w z jakimś logo (plus czort wie ile składakf3w), z czego ponad 500 tysięcy to laptopy. W tym czasie sprzedano 8 tysięcy wszystkich komputerf3w Apple. Na kaĹźde japko przypada 225 pecetf3w, wśrf3d ktf3rych (obawiam się) znajdziesz całkiem sporo takĹźe tych najdroĹźszych.Danych za 2006 nie ma, ale nie będą one specjalnie odbiegały od tych wcześniejszych. Nie ma co kombinować makf3wki nie są w Polsce popularne i nie są jakoś specjalnie chętnie kupowanym sprzętem. Na nic twierdzenia o boskości systemu operacyjnego, dizajnu i tym podobnych pierdf3ł fakty są twarde i pokazują, Ĺźe popularność makf3wek to raptem ułamek procenta kupujących Pomijam juĹź fakt, Ĺźe tych najdroĹźszych makf3wkowych laptokf3w sprzedano kilkanaście, moĹźe kilkadziesiąt sztuk. NajdroĹźszych pecetowych konfiguracji jednak nieco duĹźo więcej. Argumentację z Volvo moĹźna zatem wsadzić sobie w buty :>
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - wMZpVjSsO - ydVmuUHyVHzp
 Vloženo : 06.11.11 00:13:19
 Nadpis : Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Umm, are you rlelay just giving this info out for nothing?
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Tom Hubner -
 Vloženo : 04.08.05 08:43:00
 Nadpis : Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 Karle v tom tě zklamu. Můj návrh se týká čistě hodnocení. Rozdělení kategorií se můj návrh nezaobírá, mᚠmožnost (nebo termínově - měl?) prezentovat svůj návrh dle tvého uvážení. Já se neztotožňuji s tvým stanoviskem na změnu kategorií.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - nuk2KLOTi7jA - 0LA54SbPxiyO
 Vloženo : 03.10.16 12:09:12
 Nadpis : Re:Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 Hi Rosie, the texture of your peach cobbler looks like soetmhing I really want to try. I want to know if this peach cobbler recipe will fit in a 13×9 baking dish? Or should the recipe be double for that size pan.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Karel -
 Vloženo : 04.08.05 13:18:01
 Nadpis : Re:Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 To je mi celkem jasné...
Já jen, že od toho je diskuse, tak jsem pod návrh připsal svůj názor. Což je asi lepší, než pak v sezoně jen remcat, že to není jinak...
;-)
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - ZfUxuGTRdL - XYBGtMowAath
 Vloženo : 06.09.15 13:02:58
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 Ale mysledm si, Ĺže je tu jeden he1čik - nastfapili ste na tento druh pre1ce ako invalidnfd občan a teda ste sfahlasili s touto pre1cou a aj ve1ĹĄ leke1r ve1m dal sfahlas na tfato pre1cu ? Ak e1no, tak si mysledm, Ĺže zsematne1vateÄž nie je povinnfd ve1s preradiĹĽ. Sfa časte9 predpady Ĺže sa stanete nadbytočnfd a doporučia ve1m daĹĽ vfdpoveď, lebo nebudfa maĹĽ pre ve1m zodpovedajfacu pre1cu ku ve1ĹĄmu zdravotne9mu stavu. Ine1 ote1zka je, keď ste sa stal invalidnfd v priebehu zsematnania, tak to je o inom. Anka
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - LkoViYV5Nc0a - 2Lu2LovaMWS
 Vloženo : 06.09.15 10:00:34
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 Pokračove1ned plne9ho textu odpovědi:Třeted předpad, kterfd označujete jako legraci, je bohuĹžel osoobu prof. Fialy prove1ze1n s oběma předpady předchozedmi. Předklad, kterfd je toleranced takove9ho chove1ned učitelĹŻ a dokonce vedoucedch kateder de1ve1n na studentĹŻm, je zcela devastujedced - tolerove1no mĹŻĹže bfdt s trochou ĹĄtěsted vĹĄe a drzost se vyple1ced le9pe, neĹž ohledy na to, Ĺže nesluĹĄne9 praktiky akademicke9 prostředed tolerovat nesmed. Předpad se1m ovĹĄem nepoĹĄkozuje univerzitu jen zevnitř, ale i tedm, jak zatahuje univerzitu do obecne9ho "ruka ruku myje", kterfdm se skande1ly vyrovne1ve1me vfdhledem na to, Ĺže budou zahlazeny nebo překryty skande1lem dalĹĄedm, kterfd se bude tfdkat někohom jine9ho: Prof. Fiala byl jeden z deseti členĹŻ fačelove9 pracovned skupiny jmenovane9 akreditačned komised pro proĹĄetřened postupu, předsedkyni AK prof. Dvoře1kovou jsem před několika měsedci na souvislost s předpadem Rybe1rove1 a skutečnost, Ĺže takovfd člen skupiny mĹŻĹže jejich kone1ned znevěrohodnit, fastně upozorňoval, ale odbyla mne tehdy tedm, Ĺže se obsazened skupiny nebude věnovat. V tomto nove9m předpadě ĹĄlo nejen o vyneche1ned jine9ho autora z recyklovane9 publikace (bez polehčujedcedch okolnosted, kterfdmi by snad mohly bfdt vfdrazne9 aktualizace reflektujedced změnu pre1vnedch předpisĹŻ v mezidobed), ale navedc o provedenou v časopise s vfdraznfdm vlivem akte9rĹŻ kauzy, kde se měl prof. Fiala podedlet na prověřened postupu. Ĺ irĹĄed souvislosti se tak ste1vajed nejen věced věced střetu ze1jmĹŻ jednotlivcĹŻ (v předpadě AK a plzeňske9 kauzy nikoli ojediněle9ho), ale samozřejmě i ĹĄpednou na tve1ři Masarykovy univerzity jako souče1sti syste9mu - coĹž ředke1m se značnfdm smutkem uĹž proto, Ĺže jsem uvnitř univerzity sve9 pedsemne9 upozorněned na to posedlal 12.11., tedy bez pe1r dned jiĹž před pĹŻl rokem. [PedĹĄete, Ĺže jako akademik z jine9 fakulty "neme1m s věced vĹŻbec nic společne9ho" - s tou dělitelnosted odpovědnosti ve věci evidentnedch etickfdch pochybened bych se ne faplně ztotoĹžnil :-) ]PozitivnějĹĄedm fahlem pohledu by mohlo bfdt upozorněned na to, jak prospěšne1 a nutne1 je prĹŻhlednost akademicke9ho prostředed, i na to, jak je bezpodmednečne9 zveřejňove1ned kvalifikačnedch praced nutnou podmednkou, aby se věci lepĹĄily. BohuĹžel jsou ne1klady na technologie, ktere9 transparentnosti přispedvajed (včetně třeba zpětne9 digitalizace a zpředstupněned papedrovfdch kvalifikačnedch praced ze ste1vajedcedch archivĹŻ) obvykle adeptem na fasporne1 finančned opatřened dředve, neĹž třeba ĹĄkrty v cestovne9m na akademickou turistiku. Z vnějĹĄku moc naděje na pomoc nened. PoĹžehne1ned ministerstva nebo ze1konode1rcĹŻ zedskajed nejvfdĹĄ populisticke1 nic neřeĹĄedced opatřened typu matriky učitelĹŻ (a nikoho nezajedme1, Ĺže do nadfavazkĹŻ v masivnedm měředtku majed česke9 akademiky čerstvě snahu svfdmi novfdmi podmednkami tlačit Grantove1 agentura i Technologicke1 agentura, byĹĽ je takove9 uspoře1de1ned pracovnedch poměrĹŻ z rozporu se ze1kladnedmi principy ze1konedku pre1ce), zatedmco ze1kaz poskytnuted veřejnfdch financed ĹĄkole1m, ktere9 tuto vfdchozed podmednku zodpovedde1ned se veřejnosti neplned, by naději na přijeted neměl. Vnitřned opovědnost za to, jak akademicke9 prostředed vypade1, z akademikĹŻ samfdch nikdo nesejme.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - kLiOqEBnR - eHvYeQFf
 Vloženo : 22.08.11 18:10:25
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Pin my tail and call me a dokney, that really helped.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - WUUES0JpAvXl - kutZhrpHx
 Vloženo : 06.09.15 18:48:56
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Hakenove1 napsal:Dobrfd den. Jsem matka druhe1čka a čtvrĹĽe1ka navĹĄtěvujedced ZĹ - Eden, kteřed vyuĹžedvajed ĹĄkolned jeddelnu v te9Ĺže ĹĄkole v ulici Vladivostocke1. Je tevrpe zače1tek ĹĄkolnedho roku a opět se vyskytuje starfd a bohuĹžel velmi častfd proble9m neuvolněned aplikace pro objedne1ve1ned zvenčed v deklarovane9m čase, tj. od 14:30 do 7:00. Maled ĹĄkole1ci si těžko mohou objedne1vat sami ve ĹĄkole i proto, Ĺže se v ne1zvech jeddel často nevyznajed a čtened drobnfdch pedsmen jeddelnedču nebfdve1 jejich silnou stre1nkou. A tak prosed maminka a tatednky doma, aby si s jejich pomoced mohli vybrat. co jim chutne1. JenĹže jsou dedky spre1vci aplikace v tomto směru omezove1ned. Proč?! Co je tak obtedĹžne9ho na tom, uvolnit DENNĚ při odchodu z pre1ce aplikaci pro objedne1ve1ned zvenčed, tak aby i maled ĹĄkole1ci a jejich rodiče mohli vybedrat a objedne1vat z domu a nebyli nuceni neuste1le volat do ĹĄkolnedch jeddelen a she1nět vedouced, aby tak učinili za ně? (Nehledě na to, Ĺže vedouced jeddelen jsou velmi často nedostiĹžned a běhat kaĹždfd tfdden do ĹĄkoly a she1nět je v budově, to je pro zaměstnane9 rodiče dost neree1lne9! S pozdravem J. Hakenove1.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - XYgDHKADojystEL - TmgWrMURpuuqvCqD
 Vloženo : 21.08.11 18:43:52
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 This has made my day. I wish all potsnigs were this good.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - vsIJxxjXbS - hHphrLKAnbqvCiATVf
 Vloženo : 05.11.11 20:18:54
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 TYVM you've soevld all my problems
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - wjbrlMAgZKZrs - XwkicDMqd
 Vloženo : 21.08.11 15:07:35
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 BION I'm imprsesed! Cool post!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - 7F8EelYpVz - E1TeLqTEHYTw
 Vloženo : 03.10.16 12:10:03
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Thanks for sharing. Your post is a useful cobrtinution.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - xHQIWtrMtNhcUo - TVAqRBurAPteTF
 Vloženo : 08.11.11 05:11:02
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Shoot, who would have tohught that it was that easy?
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Ruic0jdGQDBo - OLiswR5H
 Vloženo : 21.01.16 02:54:53
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Thanks guys, I just about lost it lonkoig for this.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - AMxgMdadQ - PRQpkVvDRAelgkpw
 Vloženo : 05.11.11 23:38:03
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Cool! That's a celevr way of looking at it!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - RnQVRaqL3J - THos9CA7y
 Vloženo : 03.10.16 11:39:57
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 I am forever indebted to you for this inornmatifo.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - yGAys1ntu - ji6CmuKo
 Vloženo : 06.09.15 18:45:17
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 5. Podle paned děkanky prof. Naděždy Rozehnalove9 (a podle vedoucedho kdartey) jsem věc ozne1mil děkance pozdě.Pracovněpre1vned oznamovaced (ne1vrhovou) povinnost vĹĄak me1 vedouced kdartey. Tak to paned děkanka ze1vazně přike1zala vĹĄem vedoucedm kateder svou směrniced. Nened v mfdch moĹžnostech ani mi pracovně nepředsluĹĄed kontrolovat, zda si nadředzenfd plned sve9 povinnosti. Za konkre9tnedho stavu, kdy vedouced kdartey měl nebo musel medt 6 7 signe1lĹŻ, a to i signe1lĹŻ na sobě neze1vislfdch, Ĺže se podle vĹĄeho jedne1 o plagie1t, měl splnit svou pracovned povinnost a věc ozne1mit děkance k uve1Ĺžened dalĹĄedho postupu. O plagie1tu se na katedře vědělo jeĹĄtě před obhajobou. KdyĹž se nic nedělo a vedouced kdartey svou povinnost nesplnil, ozne1mil jsem to nakonec paned děkance se1m dopisem ze dne 28. 5. 2009 i s ne1vrhy na opatřened. Očeke1val jsem, Ĺže paned děkanka jako orge1n veřejne9 moci bude de1le postupovat standardned cestou součinnosti s přestupkovfdm orge1nem. A to tak, aby ani na MU neulpedval ne1znak neodbornosti, a de1le Ĺže paned děkanka bude věc řeĹĄit po pracovned stre1nce. 6. Pote9, co paned proděkanka odb. as. Jana Jurnedkove1 zveřejnila v Archivu ze1věrečnfdch praced MU stanovisko předsedky komise pro ste1tned ze1věrečne9 zkouĹĄky, prof. Jana Hurdedka, (vloĹžene9 jako stanovisko komise , ktere1 jiĹž ale nezasedala), poĹže1dal jsem, aby bylo za těchto okolnosted zveřejněno te9Ĺž me9 odliĹĄne9 stanovisko jako člena komise pro ste1tned ze1věrečne9 zkouĹĄky. Asi za 2 měsedce po jeho přede1ned, v roce 2010, se tak stalo.7. Pokud jde o medie1lned předpad Lidovfdch novin ze dne 11. 5. 2010: Redaktor, Mgr. Tome1ĹĄ Němeček, poměrně zne1mfd pre1vnedk a redaktor sobotned předlohy Orientace, se dne 5. 5. 2010 dotazoval několika akademickfdch pracovnedkĹŻ PF MU včetně paned děkanky na uvedenou diplomovou pre1ci. (Se1m jsem byl od 30. 4. do 9. 5. 2010 v zahraničed.). Čle1nek vyĹĄel aĹž v pravidelne9 faterned akademicke9 předloze. V sobotu 8. 5. 2010 byl totiĹž ste1tned sve1tek, kdy noviny nevyche1zejed. DalĹĄed odpoveddajedced předloha proto byla aĹž v faterfd. Čili, naĹĄe fakulta měla celkem 6 dnĹŻ, z toho 4 pracovned, aby mohla věc řeĹĄit. Tedm by fakulta vzala vedtr z plachet me9diedm. Podrobnosti jsou na fakultě zne1my rok, od května 2009. Vfdznamne9 detaily obsahuje kontrolned spis kontrolnedho odboru RMU.S kolegie1lnedm pozdravem15. 5. 2010 Prof. JUDr. Ivo Telec, CSc.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - HelaL -
 Vloženo : 04.08.05 17:32:22
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 Karle, to vyjde nastejno - nepodal jsi SVŮJ návrh. Tímto způsobem nemůžeš podávat svůj návrh (tedy v diskusi pod Tomovým návrhem)
Bylo by moc hezký, kdyby všichni, kterým se něco nelíbí, podali zavčasu své návrhy a v sezóně pak neremcali :)
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - pRuFRmBpk - PHTGjjiK
 Vloženo : 06.09.15 16:11:02
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Změna systĂŠmu hodnocenĂ­ pro MID a LONG
 Asi je aj lepsie, ze pchnoeaju povodne znenie. Navyse, dost vtipov vychadza cisto z anglickeho prostredia a znalosti realii, takze podla mna bude dobry oriesok napisat vobec tie titulky. Ak clovek nesleduje anglicku realitu, nema sancu ani pochopit nuansy a vtipy. Taketo serialy su preto len velmi obtiazne prenositelne.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - PTaBDcwTG - nQlyFNLaL
 Vloženo : 21.08.11 14:17:20
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 This infromtiaon is off the hizool!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - SgWpdVo2k - ApfrsQ8Y
 Vloženo : 03.10.16 11:49:15
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 more of a distribution, not all stadium in the south)Sheffield: HioSpblroughlouthamston: St Mary’s (something south of London!)Leicester: Walkers StadiumNottingham: City GroundIpswich: Portman Road (spread the games out to the east)There you have 12 cities….oh hang on 13 stadiums. well even so, maybe Leicester won’t be used (Leicester fan so DAMN!!) but still, a fair distribution of games throughout the country, with only a few stadia needing to be updated to the 40,000 minimum, and no resorting to rugby stadiums!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - zO2lwfg6JeT - HqOFU0jrPQR5
 Vloženo : 03.10.16 11:38:37
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 Heck yeah bae-ybe keep them coming!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - bJvHhTJGhyKshMpKDbE - SXysQXYFdXFtEBQZOMq
 Vloženo : 13.09.08 16:11:59
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 JAJA, UPYACHKA! UG NE PROIDET, BLYA!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Karel -
 Vloženo : 04.08.05 17:38:09
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 To pak ale trochu ztrácí smysl nad čímkoliv debatovat, protože i kdyby se to všem líbilo, tak pokud nebude oficiální návrh, tak se nic dít nebude... :-(
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - HelaL -
 Vloženo : 05.08.05 13:55:02
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Změna systému hodnocení pro MID a LONG
 No, já vím, že jsme typičtí Češi, pindat umíme všichni, ale když se máme někam pohnout, MUSÍ se najít NĚKDO, kdo si nad tím sedne, PROMYSLÍ TO a podá to jako NÁVRH.
A nad tím návrhem se pak může DEBATOVAT a zjišovat zda je to dobrý či špatný návrh, event. co mu chybí....
Co k tomu chceš víc... vždy tě nikdo neukousne, když podᚠnávrh, akorát to chtělo tuším do 30.7.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - LigTxoNwmLVP - ZviRCZMlvfxaXH
 Vloženo : 06.11.11 18:14:38
 Nadpis : Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Zmena systemu hodnoceni pro MID a LONG
 If you're looking to buy these aritlces make it way easier.
 Odpovědět

Diskuse - Přidat názor - Rozbalit klikni pro zobrazení diskuse


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,01821 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 470 547, verze systému 0.40

copyright Š www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600