| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Diskuse nad článkem

Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
2012-06-19 20:33:57 Pícl Aleš - rubrika Reportáže
Na trati Když jsem plánoval účast na již 16-tém ročníku Šediváčkova longu, zaujala mne v propozicích novinka plánovaná na čtvrtek. Nejprve 55km s dojezdem na Bedřichovku, zde povinnou 4 hodinovou přestávku a pěkně zpátky 35km s nočním dojezdem na Kristýnu.
топ шоп интернет магазин
топ шоп киев
 

Zobrazené přispěvky jsou názorem jednotlivých přispěvatelů
a nemusí se shodovat s postojem SSPS.

Odpovědět na příspěvek - Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
Nadpis : Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
Obsah :
Jméno :
Místo :


 Od : 01375 - Pícl Aleš
 Vloženo : 19.06.12 22:26:05 Poslední reakce : 15.09.15 20:11:15
 Nadpis : Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala. (9)
  Když jsem plánoval účast na již 16-tém ročníku Šediváčkova longu, zaujala mne v propozicích novinka plánovaná na čtvrtek. Nejprve 55km s dojezdem na Bedřichovku, zde povinnou 4 hodinovou přestávku a pěkně zpátky 35km s nočním dojezdem na Krystýnu.

 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - test test - testov
 Vloženo : 15.09.15 20:11:15
 Nadpis : Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
 test test test
 Odpovědět

 Od : 00011 - Levíčková Helena
 Vloženo : 03.08.12 19:59:13
 Nadpis : Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
 Alaskáni si na sníh nelehli.. stalo se nám kdysi taky i když jsme zkoušeli dát psům karimatky (neznali to).. soudě podle Ledovky - jakmile mají psi slámu, leží.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - WydEFnsokseW - HjVPVqHHVZR
 Vloženo : 26.07.12 17:07:59
 Nadpis : Re:Sedivackuv restart aneb jak se novinka ujala.
 Aničko, ale ani opravy nerazučed, Ĺže předstroj bude fungovat dalĹĄedch deset let. Takhle KelyĹĄ vrazed do opravy pračky třeba 8 tisedc a ta pračka se za dva roky znovu pokazed. Takhle si poředded kolem desedti-jedene1cti tisedc faplně novou a nened pravda, Ĺže nove9 vfdrobky nic nevydrĹžed. Jen musedĹĄ medt trochu ĹĄtěsted a chytnout zrovna vfdrobek, kterfd v sobě neobsahuje skrytou vadu, a neze1leĹžed na značce Dvacet let uĹž asi slouĹžit nebudou, ale kolem deseti by mohly K anatomickfdm Ĺžidledm k počedtači mĹŻj synovec tvrded, Ĺže Ĺžidle ote1čive9, na jedne9 noĹžce, jsou k ničemu a dobre9 je poředdit si Ĺžidli norme1lned. Tedy spedĹĄ kancele1řskou, nikoliv jeddelned, na čtyřech nohe1ch. Jedine1 nevfdhoda je, Ĺže Ĺžidli musedĹĄ odsunout a přisunout a Ĺže se na ned nede1 ote1čet. Ale rozhodně vydrĹžed Nebo jste moĹžne1 měli smĹŻlu a chytli ĹĄmejd se skrytou vadou.
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - Sarah P - Česká Kanada
 Vloženo : 01.07.12 20:37:28
 Nadpis : Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
 Pro nᚠtým to nebyla první zkušenost a tak jsme rádi, že jsme obstáli a neudělali si ostudu jakožto jeden z mála týmů, který se už po několikáté měl možnost účastnit nejdel.záv. v ČR Non-Stopu, kde takovéto přestávky a znovu vydání se na tra jsou na dením rozpisu. Jakožto jedni z mála, který jsme se tedy na to připravovali a už měli možnost si to vyzkoušet, bych chtěla říct, že doufám, že se tato novinka líbila a bude zařazena do příštího ročníku! Protože naopak si myslím, že je to pro psy oživení a nepotřebují na to nijaký, extra speciální trénink. A určitě to oživilo závod a zařadilo zase výš! Klobouk dolu před kolařema, které též stále obdivuji a smekám!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - OhRKoauWXLfEiSRKJlh - fyOoYCGrJxt
 Vloženo : 02.07.13 11:04:36
 Nadpis : Re:Re:Ĺ ediváčkĹŻv restart aneb jak se novinka ujala.
 A smilpe and intelligent point, well made. Thanks!
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - ezNGerlWooWEsNCaYH - DzGVGVwZuiTIpNIBOjy
 Vloženo : 30.06.13 17:31:06
 Nadpis : Re:Re:Ĺ ediváčkĹŻv restart aneb jak se novinka ujala.
 to je dobre1 ne1hoda, taky to zkracujeme na Niki :))jako o ouĹĄke1ch ani nelmuv, to byl děsnej stres :D - "co kdyĹž se mu nepostavěj", ote1zka dne - hledala jsem si na youtube ĹĄtěňata v jeho věku, jak to maj s ouĹĄkama, coĹž bylo pĹŻl na pĹŻl :D a pak si četla creepy story o tom, jak jim lidi do ouĹĄek de1vaj ove1zanfd vatovfd tyčinky jako dlahu :D coĹž jsem doteď nepochopila jak jako . .naĹĄtěsted teď uĹž je z něj netopejr, leda by mu při přezubened zase spadly, ale doufe1m, Ĺže ne
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - yWpPdTAI - jIZaMMHpSvGRDkQLRJM
 Vloženo : 30.06.13 08:55:44
 Nadpis : Re:Re:Ĺ ediváčkĹŻv restart aneb jak se novinka ujala.
 to je dobre1 ne1hoda, taky to zkracujeme na Niki :))jako o ouĹĄke1ch ani nemulv, to byl děsnej stres :D - "co kdyĹž se mu nepostavěj", ote1zka dne - hledala jsem si na youtube ĹĄtěňata v jeho věku, jak to maj s ouĹĄkama, coĹž bylo pĹŻl na pĹŻl :D a pak si četla creepy story o tom, jak jim lidi do ouĹĄek de1vaj ove1zanfd vatovfd tyčinky jako dlahu :D coĹž jsem doteď nepochopila jak jako . .naĹĄtěsted teď uĹž je z něj netopejr, leda by mu při přezubened zase spadly, ale doufe1m, Ĺže ne
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - RomanH - Podbořany
 Vloženo : 20.06.12 21:21:36
 Nadpis : Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
 Doufám, že i v dalším ročníku bude restart zařazen do programu závodu. Byla to jediná věc se kterou jsem si nebyl moc jistý co na to řeknou psi. Po příjezdu na Bedřichovku jsem nakrmil a pevně ukotvil saně. Haskáči jsou v zimních podmínkách mnohem méně náročnější na pohodlí a tak po lehkém nakrmení si ustlali do sněžných pelíšků.
Čas utíkal a pocit nejistoty pomalu odezněl. Psi byli spokojeni a jakmile jsem začal balit věci kolem saní, rozpoutalo se šílenství jako při ranním startu první etapy. Únava na psech nebyla znát a těch třicetpět kilometrů jsem si náramně užil. Byla to fakt skvělá jízda a v kopcích jsem jen tak lehce podluboval. Fakt super jízda,na Kristýnu jsem dojel za necelé dvě hodiny a dokonce tekla ještě teplá voda :)
 Odpovědět

 Od : 00000 - NU - brzekm - Zbiroh
 Vloženo : 21.06.12 07:55:22
 Nadpis : Re:Re:Šediváčkův restart aneb jak se novinka ujala.
 Píšu za Kláru, nebo letos jela ona a pokud vím, tak se jí to také náramě líbilo, jak píší oba dva předchůdci, psi to zvládli naprosto v pohodě. Příští rok jedu já, tak doufám, že si to také vyzkouším.
 Odpovědět
Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,00842 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 587 890, verze systému 0.40

copyright Š www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600