| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Tři Studně-Horník (31.10.2009 - 01.11.2009)

Memoriál Vaška Kováříka II.ročník

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 49 - ASKINO

propozice závodu
fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
31
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 100756
10:17,76
10:14,45
20:32,21
00:00,00
32.72
3272
E
E
2
36
 
Marcin Peter
SK
10:20,32
10:21,20
20:41,52
00:09,31
32.48
 
3
35
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 100752
11:04,26
10:53,95
21:58,21
01:26,00
30.59
3059
1
1
4
30
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1 51 100758
10:55,01
11:06,95
22:01,96
01:29,75
30.5
3050
1
1
5
37
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 100770
11:19,26
10:56,61
22:15,87
01:43,66
30.18
3018
1
1
6
32
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20 100673
11:15,86
11:10,82
22:26,68
01:54,47
29.94
2994
1
1
7
38
 
Pažur Miroslav
SK
11:44,11
11:28,64
23:12,75
02:40,54
28.95
 
8
34
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49 100755
11:39,07
11:43,82
23:22,89
02:50,68
28.74
2874
2
2
9
40
00420-00010 Levíček Martin, st. 51 100660
11:46,16
12:14,76
24:00,92
03:28,71
27.98
2798
2
2
10
39
 
Burzyński Grzegorz
PL
14:10,67
12:15,01
26:25,68
05:53,47
25.43
 
11
33
00420-00010 Levíček Martin, st. 51 100661
14:58,22
13:34,92
28:33,14
08:00,93
23.54
2354
 
12
77
00420-01648 Tkadlec Vladimír 51 100781
15:29,54
14:23,82
29:53,36
09:21,15
22.48
2248
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
72
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 100769
13:54,89
13:26,06
27:20,95
00:00,00
24.57
2457
1
1
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
10
 
Hošek Ján
SK
10:29,29
10:29,07
20:58,36
00:00,00
31.18
 
2
6
 
Swiderski Michal
PL
10:34,00
10:41,23
21:15,23
00:16,87
30.77
 
3
16
00420-01425 Lorenz Tomáš - 1
 
100688
10:48,73
10:47,67
21:36,40
00:38,04
31.1
3110
1
1
4
12
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2 30 100415
10:56,76
10:42,82
21:39,58
00:41,22
31.03
3103
1
1
5
1
00420-00414 Zima Jan - 2 58 100431
11:00,22
10:44,82
21:45,04
00:46,68
30.07
3007
2
1
6
2
00420-01445 Klikar Richard - 1 49 100385
11:06,61
10:47,20
21:53,81
00:55,45
29.87
2987
2
2
7
15
00420-01613 Urbančík Martin - 1 63 100743
11:25,32
11:08,82
22:34,14
01:35,78
29.78
2978
2
1
8
4
00420-01496 Vacke Ivo - 3 30 100488
11:23,09
11:12,82
22:35,91
01:37,55
28.94
2894
2
2
9
17
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 100759
11:25,09
11:25,67
22:50,76
01:52,40
29.41
2941
2
2
10
3
00420-01116 Chovanec Michal 49 100783
12:26,54
10:26,61
22:53,15
01:54,79
28.58
2858
2
2
11
5
 
Šrámek Luboslav
SK
11:33,95
11:22,82
22:56,77
01:58,41
28.5
 
12
8
00420-01601 Pospíšil Petr - 1 17 100693
11:54,45
11:54,51
23:48,96
02:50,60
27.46
2746
3
3
13
13
00420-01603 Stoklasa Martin - 3 51 100665
13:45,48
13:03,51
26:48,99
05:50,63
25.06
2506
 
14
14
00420-01448 Trýzna Dan - 1 17 100712
12:30,25
14:44,48
27:14,73
06:16,37
24.66
2466
 
15
9
00420-01624 Votík David
 
100782
14:10,58
13:51,18
28:01,76
07:03,40
23.33
2333
 
16
11
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3 30 100410
16:35,41
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
17
7
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 100753
10:19,58
10:38,57
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
20
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 100346
10:36,09
10:35,92
21:12,01
00:00,00
31.7
3170
1
1
2
28
00420-00587 Pekárková Vendula - 30 100041
10:38,80
10:33,80
21:12,60
00:00,59
31.68
3168
1
1
3
18
00420-00674 Suchá Linda - 4 58 100329
10:55,36
10:29,39
21:24,75
00:12,74
31.38
3138
1
1
4
19
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 49 100387
10:59,76
10:32,42
21:32,18
00:20,17
31.2
3120
1
1
5
26
 
Stawnicka Kalina
PL
11:01,13
11:08,29
22:09,42
00:57,41
30.33
 
6
21
00420-00200 Porubská Jana - 3 50 100172
11:14,48
11:08,20
22:22,68
01:10,67
30.03
3003
2
1
7
27
00420-00947 Velkoborská Ivana - 58 100768
11:40,92
11:12,67
22:53,59
01:41,58
29.35
2935
2
2
8
25
00420-01606 Kuříková Václava - 4 58 100644
11:46,13
11:36,01
23:22,14
02:10,13
28.76
2876
2
2
9
29
00420-00796 Perůtková Ivana - 1
 
100767
12:08,45
11:58,36
24:06,81
02:54,80
27.87
2787
2
2
10
23
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 100692
14:07,61
12:33,26
26:40,87
05:28,86
25.19
2519
 
11
24
00420-00068 Votíková Michaela
 
100784
14:15,22
14:15,32
28:30,54
07:18,53
23.57
2357
3
12
22
00420-00754 Levíčková Barbora - 51 100662
23:04,01
18:54,06
41:58,07
20:46,06
16.01
1601
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 100270
10:03,36
10:02,13
20:05,49
00:00,00
33.45
3345
E
E
2
47
00420-00793 Bohatý Michal - 1
 
100208
11:13,32
11:03,01
22:16,33
02:10,84
30.17
3017
1
1
3
45
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 100754
11:22,48
11:13,92
22:36,40
02:30,91
29.73
2973
1
1
4
41
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100629
12:11,20
10:54,54
23:05,74
03:00,25
29.1
2910
2
2
5
42
 
Bánoci Jaroslav
SK
13:02,45
11:57,82
25:00,27
04:54,78
26.88
 
6
48
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100630
13:50,26
13:18,76
27:09,02
07:03,53
24.75
2475
 
7
46
00420-01006 Kužela Miroslav - 6 16 100548
13:53,92
14:03,56
27:57,48
07:51,99
24.04
2404
 
8
44
 
Swiderski Michal
PL
13:50,22
15:43,45
29:33,67
09:28,18
22.73
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
73
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 100441
12:33,70
12:46,89
25:20,59
00:00,00
26.52
2652
E
E
2
75
 
Paczynski Lukasz
PL
13:35,73
13:23,89
26:59,62
01:39,03
24.89
 
3
74
 
Pažur Miroslav
SK
14:57,73
15:04,76
30:02,49
04:41,90
22.37
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
82
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 1 62 100738
15:25,61
15:46,51
31:12,12
00:00,00
21.54
2154
1
1
2
81
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 100338
16:11,20
16:15,41
32:26,61
01:14,49
20.71
2071
1
E
3
80
00420-01480 Fochler Petr - 1 62 100233
16:24,13
16:05,95
32:30,08
01:17,96
20.68
2068
1
1
4
83
00420-00604 Šáfr Vladimír - 2 58 100589
16:36,29
16:42,58
33:18,87
02:06,75
20.17
2017
1
1
5
84
 
Hošek Ján
SK
22:21,61
22:53,35
45:14,96
14:02,84
14.85
 
                           
Kategorie : CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
86
00420-01448 Trýzna Dan - 2 17 100713
23:50,35
23:13,13
47:03,48
00:00,00
14.28
1428
 
2
89
 
Lichtenberg Jaroslav
 
23:52,28
23:17,51
47:09,79
00:06,31
14.25
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
88
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 49 100388
17:42,32
17:35,95
35:18,27
00:00,00
19.03
1903
2
1
2
87
00420-01134 Klimešová Martina - 51 100717
20:34,36
20:31,45
41:05,81
05:47,54
16.35
1635
3
3
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
58
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30 100112
11:15,61
11:17,46
22:33,07
00:00,00
29.8
2980
E
E
2
57
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 100044
11:29,54
11:29,25
22:58,79
00:25,72
29.24
2924
1
E
3
65
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62 100522
11:55,01
11:51,32
23:46,33
01:13,26
28.27
2827
1
1
4
66
 
Paczynski Lukasz
PL
11:55,29
11:56,20
23:51,49
01:18,42
28.17
 
5
59
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 100349
12:03,22
11:57,01
24:00,23
01:27,16
28
2800
1
1
6
62
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30 100207
12:13,76
11:49,01
24:02,77
01:29,70
27.95
2795
1
1
7
67
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
100760
12:12,73
12:00,96
24:13,69
01:40,62
27.74
2774
1
1
8
60
00420-00050 Porubský Pavel, Ing. 50 100182
12:20,51
12:17,26
24:37,77
02:04,70
27.28
2728
1
1
9
56
00420-01146 Vosmanská Dita - 1 49 100699
12:34,92
12:10,39
24:45,31
02:12,24
27.15
2715
1
1
10
64
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 6 100217
12:57,32
12:45,42
25:42,74
03:09,67
26.14
2614
2
1
11
63
 
Hachoł Grzegorz
PL
13:39,54
13:05,22
26:44,76
04:11,69
25.13
 
12
61
00420-01606 Kuříková Václava - 2 58 100647
13:14,00
13:39,76
26:53,76
04:20,69
24.99
2499
2
2
                           
Kategorie : SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
68
00420-00189 Fiedler Michael - 1 56 100764
18:50,26
20:36,32
39:26,58
00:00,00
17.04
1704
 
                           
Kategorie : SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
70
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 100220
14:05,64
14:11,36
28:17,00
00:00,00
23.76
2376
2
2
71
00420-00754 Levíčková Barbora - 51 100766
16:39,67
16:58,18
33:37,85
05:20,85
19.98
1998
 
3
69
00420-00754 Levíčková Barbora - 51 100663
18:22,13
16:43,73
35:05,86
06:48,86
19.15
1915
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtený)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
49
00420-00050 Porubský Pavel, Ing. 50 100181
10:13,61
10:14,96
20:28,57
00:00,00
32.82
3282
E
E
2
50
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 100491
10:28,39
10:28,25
20:56,64
00:28,07
32.09
3209
1
E
3
53
 
Hachoł Grzegorz
PL
11:11,06
11:09,51
22:20,57
01:52,00
30.08
 
4
52
00420-00795 Valentová Eva - 1 16 100763
12:32,39
13:12,39
25:44,78
05:16,21
26.1
2610
3
3
5
55
00420-01644 Pazourek Jan - 1 51 100762
13:50,20
13:32,61
27:22,81
06:54,24
24.54
2454
 
6
51
00420-00190 Fiedlerová Lenka - 1 56 100765
15:17,07
15:48,58
31:05,65
10:37,08
21.61
2161
 
7
54
00420-01603 Stoklasa Martin - 2 51 100667
33:57,22
00:00,00
00:00,00
00:00,00
9.9
990
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,31502 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 470 467, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600