| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Červený Kostelec (21.10.2017 - 22.10.2017)

FITMIN 2017

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 20 - METUJE

propozice závodu
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
66
00420-01599 Kolátor Vít 25
14:05,00
12:56,00
27:01,00
00:00,00
23.63
 
2
35
00420-01745 Kovařík Petr 20
14:09,00
13:48,00
27:57,00
00:56,00
22.84
 
3
116
00420-01428 Králová Jana 35
14:13,00
14:44,00
28:57,00
01:56,00
22.05
 
4
68
00420-01599 Kolátor Vít B 25
15:36,00
14:33,00
30:09,00
03:08,00
21.17
 
5
74
00420-01315 Kobr Martin 25
15:42,00
14:30,00
30:12,00
03:11,00
21.14
 
6
113
00420-01255 Pfeifer Pavel B 25
16:53,00
15:16,00
32:09,00
05:08,00
19.86
 
7
112
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
17:22,00
15:39,00
33:01,00
06:00,00
19.34
 
8
127
00420-01341 Pelant Michal 20
16:28,00
16:38,00
33:06,00
06:05,00
19.29
 
9
72
00420-02028 Hruška Zbyněk 25
17:24,00
15:43,00
33:07,00
06:06,00
19.28
 
10
62
00420-00575 Holá Jana 9
17:14,00
17:22,00
34:36,00
07:35,00
18.45
 
11
21
00420-00398 Hanuš Michal 20
25:10,00
25:16,00
50:26,00
23:25,00
12.66
 
12
36
00420-01564 Fendrych Jiří 20
28:31,00
26:23,00
54:54,00
27:53,00
11.63
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
73
00420-01014 Habásko Roman 9
13:42,00
12:57,00
26:39,00
00:00,00
23.95
 
2
125
00420-01935 Dvořák Jiří 35
13:40,00
13:53,00
27:33,00
00:54,00
23.17
 
4
19
00420-01896 Hrabal David 3
17:03,00
17:10,00
34:13,00
07:34,00
18.66
 
5
126
00420-00321 Brzek Martin 35
17:32,00
18:37,00
36:09,00
09:30,00
17.66
 
6
155
00420-00843 Kubelka Jiří 59
17:18,00
20:39,00
37:57,00
11:18,00
16.82
 
7
43
00420-02176 Lukeš Jan 25
19:57,00
21:21,00
41:18,00
14:39,00
15.46
 
                           
Kategorie : A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
121
00420-00423 Hurych Jaromír 20
24:04,00
22:56,00
47:00,00
00:00,00
13.58
 
2
138
00420-01625 Vondráček David 59
24:25,00
23:40,00
48:05,00
01:05,00
13.28
 
3
40
00420-01109 Pešková Alena 20
26:03,00
27:32,00
53:35,00
06:35,00
11.91
 
4
39
00420-00542 Janko Ota 25
28:06,00
32:47,00
01:00:53,00
13:53,00
10.49
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
45
00420-01824 Děrgel Pavel 30
11:05,00
11:15,00
22:20,00
00:00,00
28.59
 
2
136
00420-01880 Hes Martin 58
11:25,00
11:08,00
22:33,00
00:13,00
28.31
 
3
140
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
12:32,00
13:04,00
25:36,00
03:16,00
24.94
 
4
51
00420-01979 Prokůpek Ota 56
13:04,00
13:27,00
26:31,00
04:11,00
24.08
 
5
71
00420-01204 Bílý Martin 25
14:16,00
14:29,00
28:45,00
06:25,00
22.21
 
6
57
00420-01690 Vaĺko Juraj 30
14:06,00
14:43,00
28:49,00
06:29,00
22.15
 
7
5
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:25,00
14:46,00
29:11,00
06:51,00
21.88
 
8
26
00420-01538 Hrubý David 20
15:08,00
14:19,00
29:27,00
07:07,00
21.68
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
120
00420-02018 Kučerová Hana 58
10:43,00
11:18,00
22:01,00
00:00,00
29
 
2
135
00420-01461 Marešová Nicole 58
11:03,00
11:04,00
22:07,00
00:06,00
28.87
 
3
119
00420-02018 Kučerová Hana 58
11:05,00
11:31,00
22:36,00
00:35,00
28.25
 
4
133
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:24,00
12:53,00
24:17,00
02:16,00
26.29
 
5
130
00420-01996 Křížová Anna 58
12:06,00
14:41,00
26:47,00
04:46,00
23.84
 
6
102
00420-02269 Krombholcova Barbora 20
19:20,00
14:52,00
34:12,00
12:11,00
18.67
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
107
00420-01687 Mencák Jiří 51
11:39,00
11:33,00
23:12,00
00:00,00
27.52
 
2
61
00420-00004 Mazánek Pavel 20
16:25,00
17:54,00
34:19,00
11:07,00
18.6
 
3
24
00420-01807 Beran Ondřej 20
19:02,00
19:24,00
38:26,00
15:14,00
16.61
 
4
114
00420-02051 Pfeifer Erik 25
20:57,00
19:17,00
40:14,00
17:02,00
15.87
 
5
115
00420-02051 Pfeifer Erik B 25
22:13,00
18:48,00
41:01,00
17:49,00
15.56
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
124
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
13:29,00
13:41,00
27:10,00
00:00,00
23.5
 
2
33
00420-01534 Zasadil Roman 20
14:33,00
15:05,00
29:38,00
02:28,00
21.54
 
3
69
00420-01796 Klíma Lukáš 35
15:46,00
14:43,00
30:29,00
03:19,00
20.94
 
4
41
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:03,00
18:13,00
36:16,00
09:06,00
17.6
 
5
52
00420-02006 Lehká Zorka 20
19:06,00
19:26,00
38:32,00
11:22,00
16.57
 
6
128
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:30,00
19:32,00
39:02,00
11:52,00
16.36
 
7
9
 
Mašková Věra
 
21:00,00
20:33,00
41:33,00
14:23,00
15.36
 
8
63
00420-01033 Šoupal Pavel 35
23:23,00
20:27,00
43:50,00
16:40,00
14.56
 
9
54
00420-00378 Vodák Milan 56
23:16,00
24:03,00
47:19,00
20:09,00
13.49
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
3.2 km
2.kolo
3.2 km
Celkem
6.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
58
00420-02006 Lehká Zorka 20
14:29,00
14:01,00
28:30,00
00:00,00
13.47
 
2
4
00420-02007 Mojžíšková Klára 20
14:28,00
14:47,00
29:15,00
00:45,00
13.13
 
3
137
 
Luptovská Viky
 
14:33,00
14:43,00
29:16,00
00:46,00
13.12
 
4
1
 
Zasadilová Tereza
 
14:30,00
15:32,00
30:02,00
01:32,00
12.79
 
5
59
 
Barchánková Adda
 
15:14,00
15:47,00
31:01,00
02:31,00
12.38
 
6
48
 
Merhautová Lucie
 
16:30,00
15:13,00
31:43,00
03:13,00
12.11
 
7
50
 
Čálek Simon
 
16:32,00
17:35,00
34:07,00
05:37,00
11.26
 
8
8
 
Mašková Věra
 
17:56,00
18:33,00
36:29,00
07:59,00
10.53
 
9
11
 
Šturzová Karolína
 
17:36,00
20:44,00
38:20,00
09:50,00
10.02
 
10
22
 
Kučírková Anna
 
19:48,00
20:54,00
40:42,00
12:12,00
9.43
 
11
3
00420-02008 Chadimová Karolína 20
21:06,00
21:30,00
42:36,00
14:06,00
9.01
 
12
2
 
Linhartová Alena
 
23:21,00
21:39,00
45:00,00
16:30,00
8.53
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
34
00420-01742 Frydrych Broňa 20
19:50,00
19:25,00
39:15,00
00:00,00
16.26
 
2
42
00420-01925 Urbánek Jiří 20
33:14,00
35:43,00
01:08:57,00
29:42,00
9.26
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
109
00420-01831 Mencáková Petra 58
18:29,00
18:24,00
36:53,00
00:00,00
17.31
 
2
60
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
19:23,00
19:12,00
38:35,00
01:42,00
16.55
 
3
29
00420-02182 Lesiuková Veronika 30
19:22,00
19:47,00
39:09,00
02:16,00
16.31
 
4
131
00420-01996 Křížová Anna 58
23:45,00
25:09,00
48:54,00
12:01,00
13.06
 
5
117
00420-01788 Trnčáková Michaela 16
27:20,00
26:54,00
54:14,00
17:21,00
11.77
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
64
00420-01606 Kuříková Václava 58
11:49,00
12:30,00
24:19,00
00:00,00
26.25
 
2
132
00420-02283 Lněničková Michaela 58
12:37,00
13:18,00
25:55,00
01:36,00
24.63
 
3
27
00420-00897 Weber Petr 40
13:10,00
12:49,00
25:59,00
01:40,00
24.57
 
3
49
 
Merhautová Lucie
 
17:04,00
15:43,00
32:47,00
06:08,00
19.47
 
4
15
00420-01754 Ducháč Martin 20
14:19,00
13:42,00
28:01,00
03:42,00
22.79
 
5
110
00420-01831 Mencáková Petra 58
14:17,00
14:38,00
28:55,00
04:36,00
22.08
 
6
122
00420-02112 Piskačová Lenka 55
14:49,00
16:06,00
30:55,00
06:36,00
20.65
 
7
28
00420-01807 Beran Ondřej 20
19:29,00
22:33,00
42:02,00
17:43,00
15.19
 
8
49
 
Merhautová Lucie
 
24:32,00
25:06,00
49:38,00
25:19,00
12.86
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
13
00420-02099 Katzer Michal 30
12:32,00
11:46,00
24:18,00
00:00,00
26.27
 
2
108
00420-01687 Mencák Jiří 51
13:05,00
13:26,00
26:31,00
02:13,00
24.08
 
3
46
00420-00212 Šarkovský Pavel 20
13:08,00
15:45,00
28:53,00
04:35,00
22.1
 
4
129
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
39:57,00
33:36,00
01:13:33,00
49:15,00
8.68
 
                           
Kategorie : SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
118
00420-02042 Svoboda Jan 30
14:19,00
15:25,00
29:44,00
00:00,00
21.47
 
2
23
00420-01761 Kopecký Jan 45
14:54,00
15:42,00
30:36,00
00:52,00
20.86
 
3
14
00420-01754 Ducháč Martin 20
15:04,00
16:10,00
31:14,00
01:30,00
20.44
 
4
70
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:46,00
16:56,00
32:42,00
02:58,00
19.52
 
5
47
00420-01535 Rezová Lenka 20
16:20,00
16:32,00
32:52,00
03:08,00
19.42
 
6
134
00420-00821 Petruželka Milan 20
16:48,00
18:11,00
34:59,00
05:15,00
18.25
 
7
153
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
17:22,00
17:48,00
35:10,00
05:26,00
18.15
 
8
32
00420-02182 Mach Ondřej 30
16:13,00
19:00,00
35:13,00
05:29,00
18.13
 
9
7
00420-02010 Mojžíšková Lucie 20
22:16,00
19:09,00
41:25,00
11:41,00
15.41
 
10
53
00420-01759 Vodák David 56
21:11,00
21:34,00
42:45,00
13:01,00
14.93
 
11
104
00420-01876 Mundilová Monika 30
20:31,00
22:25,00
42:56,00
13:12,00
14.87
 
12
10
00420-02009 Adámková Bára 20
20:57,00
30:03,00
51:00,00
21:16,00
12.52
 
13
20
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
26:17,00
28:03,00
54:20,00
24:36,00
11.75
 
14
38
00420-02094 Kraicová Marcela 35
32:20,00
36:52,00
01:09:12,00
39:28,00
9.23
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 89 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,30640 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 643 886, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600