Napsat dotaz

PŘEHLED VÝSLEDKŮ ČLENA: Čurda Milan

Datum Závod St.č. Kat. RZT 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Celkem Odstup Rychlost Body
08.10.2016 - 09.10.2016 Memoriál Jaroslava Svobody 53 A1 20:48,62 17:08,44     37:57,06 13:42,56 16.13
17.10.2015 - 18.10.2015 Brodský 2015 103 A1 19:29,00 18:52,00     38:21,00 11:34,00 16.65
03.10.2015 - 04.10.2015 Hrobská jízda 63 A1 25:17,70 24:02,32     49:20,02 20:20,50 14.35
04.10.2014 - 05.10.2014 ČEZ CUP Hrobská jízda 8 A1 150591 26:41,84 23:39,64     50:21,48 21:18,34 14.54
11.10.2014 - 12.10.2014 Vroutecký sprint a Vroutecký canicross 71 A1 150591 26:32,50 23:21,13     49:53,63 17:28,03 15.15
26.10.2013 - 27.10.2013 Sprint na Hornabergu 32 A1 140297 20:38,13 22:45,09     43:23,22 10:20,66 18.25
02.11.2013 - 03.11.2013 Jičín Pod Zebínem 33 A1 140298 19:09,00 16:36,00     35:45,00 10:39,00 17.45
30.11.2013 - 01.12.2013 Hradecký sprint 164 A1 140298 22:06,00 19:50,00     41:56,00 00:00,00 17.77
19.10.2013 - 20.10.2013 BONO 2013 101 A1 140298 18:02,00 17:33,00     35:35,00 02:59,00 17.94
12.10.2013 - 13.10.2013 Vroutecký sprint 71 A1 140297 17:01,54 15:48,52     32:50,06 09:33,78 20.1
05.10.2013 - 06.10.2013 Hrobská jízda 1 A1 140297 23:36,19 22:28,63     46:04,82 15:04,52 15.62
09.02.2013 - 10.02.2013 High Point CUP Finále 6 A 130429 58:02,00 51:55,00     01:49:57,00 41:26,00 14.1883
24.11.2012 - 25.11.2012 Hradecký sprint 62 A 130886 19:29,00 19:40,00     39:09,00 11:52,00 19.03
20.10.2012 - 21.10.2012 BONO 2012 67 A1 130429 17:45,00 16:09,00     33:54,00 00:00,00 18.83
10.11.2012 - 11.11.2012 Jičín pod Zebínem 40 A1 130429 15:55,00 15:04,00     30:59,00 00:00,00 18.59
09.02.2013 - 10.02.2013 ČEZ CUP Lesná 2013, MR C 6 A 130429 58:02,00 51:55,00     01:49:57,00 41:26,00 14.1883
27.10.2012 - 28.10.2012 Sprint na Hornabergu / Krušnohorský pohár 17 A1 130429 19:25,25 18:02,50     37:27,75 08:36,99 21.78
13.10.2012 - 14.10.2012 Vroutecký sprint / Krušnohorský pohár 61 A1 130429 16:31,38 15:18,40     31:49,78 08:27,23 20.74
06.10.2012 - 07.10.2012 Hrobská jízda / Krušnohorský pohár 23 A1 130429 21:04,30 17:43,81     38:48,11 11:36,41 19.48
22.10.2011 - 23.10.2011 sprint na Hornabergu 32 A1 120568 18:40,55 18:05,52     36:46,07 05:54,90 21.87
26.11.2011 - 27.11.2011 Hradecký mid, MČR na suchu - mid 162 MB1 120572 01:24:40,00 01:30:45,00     02:55:25,00 41:08,00 15.46
15.10.2011 - 16.10.2011 BONO 2011 89 A1 120568 17:52,00 16:52,00     34:44,00 07:15,00 18.07
03.03.2012 - 04.03.2012 Eduardův sprint, zálolní termín pro MČR 365 B1 120569 28:20,00 27:06,00     55:26,00 00:00,00 17.32
05.11.2011 - 06.11.2011 Jičín Pod Zebínem 15 A1 120568 16:06,00 15:29,00     31:35,00 00:00,00 20.14
01.10.2011 - 02.10.2011 Hrobská jízda 57 A1 120568 17:12,20 16:51,11     34:03,31 06:17,16 20.44
08.10.2011 - 09.10.2011 Vroutecký sprint 73 A1 120568 15:52,85 14:38,24     30:31,09 05:55,33 20.84
27.11.2010 - 28.11.2010 Hradecký sprint- indiv.+káry, ESDRA CUP 94 A1 110019 20:43,00 17:38,00     38:21,00 00:00,00 19.44 1944
16.10.2010 - 17.10.2010 BONO 2010, ESDRA CUP 34 A1 110019 17:03,00 15:33,00     32:36,00 05:50,00 19.25 1925
06.11.2010 - 07.11.2010 Jičín Pod Zebínem 14 A1 110019 15:32,00 15:39,00     31:11,00 00:00,00 20.01 2001
30.10.2010 - 31.10.2010 EFFIPRO Cup Kratochvílův sprint 73 A1 110019 12:17,71 09:15,50     21:33,21 00:00,00 21.16 2116
05.02.2011 - 06.02.2011 ČEZ CUP Sněžník 2011 sprint, ESDRA CUP 62 B1 110020 01:14:46,00 00:00,00     01:14:46,00 25:57,90 12.04 1204
05.03.2011 - 06.03.2011 Eduard, ESDRA CUP 261 C1 110021 33:15,00 27:42,00     01:00:57,00 24:18,00 16.34 1693
09.10.2010 - 10.10.2010 Vroutecký sprint 50 A1 110019 15:59,33 14:41,34     30:40,67 04:58,40 20.73 2073
02.10.2010 - 03.10.2010 Hrobská jízda 8 A1 110019 20:58,39 19:03,08     40:01,47 07:30,15 17.99 1799
17.10.2009 - 18.10.2009 BONO 09 85 A1 100442 16:46,00 15:02,00     31:48,00 04:55,00 20.08 2008
31.10.2009 - 01.11.2009 Jičín Pod Zebínem 73 MB1 100445 01:05:53,00 58:08,00     02:04:01,00 51:15,00 12.77 1277
10.10.2009 - 11.10.2009 Vroutecký sprint 59 A1 100442 20:09,00 16:45,00     36:54,00 10:14,30 17.89 1789
30.01.2010 - 31.01.2010 ČEZ CUP 2010 58 B1 100443 54:40,69 40:24,66     01:35:05,35 00:00,00 16.39 1639
01.11.2008 - 02.11.2008 Jičín pod Zebínem 66 MB1 090073 01:05:12,00 01:06:19,00     02:11:31,00 39:21,00 12.04 1204
10.11.2007 - 11.11.2007 "Českou Sibiří" mid 42 MB1 080055 01:18:10,00 01:21:28,00     02:39:38,00 33:04,00 11.58 1158
27.10.2007 - 28.10.2007 Memoriál Jochena Süße 2006 96 MB1 080055 56:47,00 55:37,00     01:52:24,00 26:14,00 14.36 1436
03.11.2007 - 04.11.2007 Jičín Pod Zebínem 59 MB1 080055 57:16,00 54:59,00     01:52:15,00 22:03,00 14 1400
02.03.2007 - 04.03.2007 Pohár Lady Brighith Magadan 21 B1 070109 01:17:36,20 37:46,20     01:55:22,40 00:00,00 12.77
18.11.2006 - 19.11.2006 Brdský pohár Acana 78 A 070108 24:10,57 23:52,81     48:03,38 00:00,00 17.73 1773
28.10.2006 - 29.10.2006 Memoriál Jochena Süsse 2006 38 MB1 070112 01:24:44,00 01:18:36,00     02:43:20,00 22:44,00 11.9 1190
11.11.2006 - 12.11.2006 "Česká Sibiř" 6. ročník 13 A1 070108 30:58,00 29:18,00     01:00:16,00 21:54,00 15.13 1513
07.10.2006 - 08.10.2006 Hrobská jízda V. 23 A1 070108 22:54,46 20:38,37     43:32,83 00:00,00 16.53 1653
05.11.2005 - 06.11.2005 Přeštěnice u Milevska 13 A1 22:00,00 33:57,00     55:57,00 15:55,00 15.44
28.01.2006 - 29.01.2006 sprint na Horníku 1 B1 060016 40:58,90 42:14,90     01:23:13,80 12:54,00 18.02 1802
21.01.2006 - 22.01.2006 pohár ACANA 24 B1 060016 43:22,67 47:39,09     01:31:01,76 02:26,71 13.1 1910
04.03.2006 - 05.03.2006 Pohár lady Brighit Magadan 40 B1 060016 35:50,00 31:33,00     01:07:23,00 00:00,00 15.94 3486
08.10.2005 - 09.10.2005 Semice2005 23 A1 060015 12:33,73 12:13,09     24:46,82 00:00,00 18.89 1889
26.11.2005 - 27.11.2005 Závody psích spřežení na suchu 12 A1 060015 28:05,00 26:43,00     54:48,00 00:00,00 19.27 1927
14.01.2006 - 15.01.2006 Sněžník 2006 - sprint I 77 B1 060016 42:28,76 44:38,53     01:27:07,29 13:42,70 16.53 1756
05.02.2005 - 06.02.2005 Náhradní termín Děčínský Sněžník 2005 52 B1 050275 38:14,00 35:52,20     01:14:06,20 00:00,00 17.97 1797
26.02.2005 - 27.02.2005 Pohár lady BRIGIT Magadan 87 B1 050275 58:09,00 33:02,30     01:31:11,30 33:52,00 14.18 3142
20.11.2004 - 21.11.2004 Točník 29 A1 050274 25:41,25 24:41,06     50:22,31 13:31,33 16.91 1691
06.11.2004 - 07.11.2004 Jičín 2004 36 A1 050274 22:33,40 24:05,04     46:38,44 04:38,75 17.5 1750
02.10.2004 - 03.10.2004 Hrobská jízdaIII. 12 A1 050274 30:46,12 30:20,33     01:01:06,45 15:44,88 14.92 1492
03.01.2004 - 04.01.2004 Tři Studně, ESDRA CUP 49 B1 040153 37:22,40 35:32,80     01:12:55,20 19:33,90 18.76 1876
28.02.2004 - 29.02.2004 Pohár lady BRIGIT Magadan 45 B1 040153 49:52,80 53:11,30     01:43:04,10 23:48,10 14.79 1622
10.01.2004 - 11.01.2004 Komárka 2004 65 B1 040153 45:12,78 46:46,06     01:31:58,84 14:42,02 17.87 1787
24.01.2004 - 25.01.2004 Zadov 2004 28 B1 040153 35:28,40 37:17,41     01:12:45,81 20:36,54 16.49 1682
08.11.2003 - 09.11.2003 Přeštěnice u Milevska III.ročník 15 B1 040153 25:22,00 26:38,00     52:00,00 13:12,00 16.38 1638
31.01.2004 - 01.02.2004 Eurocup FISTC 42 B1 040153 01:00:22,06 01:06:15,60     02:06:37,66 20:33,87 12.89 1972
22.11.2003 - 23.11.2003 Mistrovství republiky na suchu 62 A1 040155 16:49,00 16:49,00     33:38,00 04:09,34 19.62 3924
01.03.2003 - 02.03.2003 Bystřec 35 B1 030417 34:04,16 32:30,16     01:06:34,32 00:00,00 16.13