Napsat dotaz

Výsledková listina - Červený kostelec (Kemp Brodský) (20.10.2018 - 21.10.2018)

Fitmin 2018

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
8
00420-00004 Mazánek Pavel 20
14:41,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
0
68
00420-01052 Sochor Jiří 25
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
63
 
Paczyński Łukasz
 
13:51,00
11:51,00
25:42,00
00:00,00
24.84
 
2
86
00420-01428 Králová Jana 35
13:46,00
13:40,00
27:26,00
01:44,00
23.27
 
3
85
00420-01599 Kolátor Vít 25
13:50,00
14:00,00
27:50,00
02:08,00
22.94
 
4
27
00420-01807 Beran Ondřej 20
19:37,00
19:57,00
39:34,00
13:52,00
16.13
 
5
106
00420-01793 Kubín Tomáš 16
22:03,00
21:26,00
43:29,00
17:47,00
14.68
 
6
51
00420-00398 Hanuš Michal 20
23:31,00
23:00,00
46:31,00
20:49,00
13.72
 
7
41
00420-01564 Fendrych Jiří 20
32:30,00
27:25,00
59:55,00
34:13,00
10.65
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
58
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
16:11,00
15:21,00
31:32,00
00:00,00
20.25
 
2
76
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
16:44,00
15:24,00
32:08,00
00:36,00
19.87
 
3
54
00420-01896 Hrabal David 3
17:07,00
16:38,00
33:45,00
02:13,00
18.92
 
4
64
00420-01935 Dvořák Jiří 35
17:32,00
16:32,00
34:04,00
02:32,00
18.74
 
5
59
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
21:47,00
15:29,00
37:16,00
05:44,00
17.13
 
6
61
00420-00321 Brzek Martin 35
19:11,00
19:19,00
38:30,00
06:58,00
16.58
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
60
00420-00423 Hurych Jaromír 20
23:29,00
26:11,00
49:40,00
00:00,00
12.85
 
2
10
00420-01275 Vraštil Vladimir st. 59
25:40,00
25:32,00
51:12,00
01:32,00
12.47
 
3
101
00420-01109 Pešková Alena 20
34:30,00
35:41,00
01:10:11,00
20:31,00
9.1
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
82
00420-01444 Erbs Dušan 62
10:26,00
10:17,00
20:43,00
00:00,00
30.82
 
2
71
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
12:09,00
12:05,00
24:14,00
03:31,00
26.34
 
3
44
00420-01979 Prokůpek Ota 56
14:19,00
14:00,00
28:19,00
07:36,00
22.55
 
4
45
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:15,00
15:21,00
30:36,00
09:53,00
20.86
 
5
34
00420-02227 Kubíček Lubomír 20
19:46,00
20:00,00
39:46,00
19:03,00
16.05
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
105
00420-01996 Křížová Anna 58
11:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
104
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
10:21,00
10:21,00
20:42,00
00:00,00
30.84
 
2
99
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
10:21,00
10:27,00
20:48,00
00:06,00
30.69
 
3
110
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:03,00
10:56,00
21:59,00
01:17,00
29.04
 
4
19
00420-01840 Staňková Eva 16
11:38,00
11:12,00
22:50,00
02:08,00
27.96
 
5
103
00420-02428 Macounová Veronika 30
19:10,00
18:41,00
37:51,00
17:09,00
16.87
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
66
00420-01007 Zetek Václav 35
13:37,00
13:59,00
27:36,00
00:00,00
23.13
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
79
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
19:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
2
7
00420-01534 Zasadil Roman 20
14:46,00
15:38,00
30:24,00
03:28,00
21
 
3
62
00420-01796 Klíma Lukáš 35
16:29,00
16:07,00
32:36,00
05:40,00
19.58
 
4
14
00420-00035 Stejskal Jiří 35
16:50,00
17:23,00
34:13,00
07:17,00
18.66
 
5
22
00420-02167 Luptovská Viky 20
19:13,00
18:38,00
37:51,00
10:55,00
16.87
 
6
24
00420-02014 Mašková Věrka 20
18:40,00
20:40,00
39:20,00
12:24,00
16.23
 
7
23
00420-02006 Lehká Zorka 20
18:32,00
20:52,00
39:24,00
12:28,00
16.2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
84
00420-01625 Vondráček David 59
26:47,00
25:46,00
52:33,00
00:00,00
12.15
 
2
5
00420-01736 Janko Ota 35
32:00,00
31:37,00
01:03:37,00
11:04,00
10.04
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
11
00420-01791 Sudek Milan 20
16:21,00
16:31,00
32:52,00
00:00,00
19.42
 
2
9
00420-01038 Merta Tomáš 58
17:51,00
18:02,00
35:53,00
03:01,00
17.79
 
3
77
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
24:11,00
26:19,00
50:30,00
17:38,00
12.64
 
4
88
00420-01925 Urbánek Jiří 20
31:18,00
26:45,00
58:03,00
25:11,00
11
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
107
00420-01996 Křížová Anna 58
23:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
67
00420-02174 Švecová Adriana 30
19:34,00
18:46,00
38:20,00
00:00,00
16.65
 
2
83
00420-01753 Kaněrová Michala 20
20:22,00
20:07,00
40:29,00
02:09,00
15.77
 
3
3
00420-01749 Páslerová Jana 20
24:17,00
25:24,00
49:41,00
11:21,00
12.85
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
1
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
74
00420-01606 Kuříková Václava 58
11:31,00
11:31,00
23:02,00
00:00,00
27.72
 
2
57
00420-02283 Lněničková Michaela 58
11:59,00
13:14,00
25:13,00
02:11,00
25.32
 
3
17
00420-02443 Sršeň Jan 20
12:47,00
12:42,00
25:29,00
02:27,00
25.05
 
4
78
00420-02028 Hruška Zbyněk 25
13:16,00
12:45,00
26:01,00
02:59,00
24.54
 
5
80
00420-02112 Piskačová Lenka 55
14:57,00
14:41,00
29:38,00
06:36,00
21.54
 
6
13
00420-01742 Frydrych Broňa 20
15:47,00
16:16,00
32:03,00
09:01,00
19.92
 
7
70
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
22:12,00
22:28,00
44:40,00
21:38,00
14.29
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
2
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:54,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
72
00420-02269 Krombholcová Barbora 20
12:06,00
12:01,00
24:07,00
00:00,00
26.47
 
2
47
00420-01754 Ducháč Martin 20
13:31,00
13:57,00
27:28,00
03:21,00
23.24
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
0
40
00420-02440 Hutnik Antonín 20
22:01,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
1
16
00420-02271 Lovas Matěj 20
14:28,00
14:44,00
29:12,00
00:00,00
21.86
 
1
4
00420-00821 Petruželka Milan 20
13:34,00
13:22,00
26:56,00
00:00,00
23.7
 
2
36
00420-01754 Ducháč Martin 20
15:46,00
16:56,00
32:42,00
03:30,00
19.52
 
3
65
00420-01808 Klímová Veronika 35
16:25,00
16:40,00
33:05,00
03:53,00
19.3
 
4
53
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
16:21,00
17:39,00
34:00,00
04:48,00
18.78
 
4
75
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
16:25,00
17:35,00
34:00,00
04:48,00
18.78
 
6
20
00420-00378 Vodák Milan 56
18:28,00
18:25,00
36:53,00
07:41,00
17.31
 
7
4
00420-00821 Petruželka Milan 20
18:14,00
19:40,00
37:54,00
08:42,00
16.84
 
8
26
00420-02009 Adámková Bára 20
19:18,00
19:01,00
38:19,00
09:07,00
16.66
 
9
18
00420-01759 Vodák David 56
20:56,00
20:34,00
41:30,00
12:18,00
15.38
 
10
73
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
20:24,00
21:07,00
41:31,00
12:19,00
15.38
 
11
49
00420-01584 Plšek Marek 20
17:42,00
24:10,00
41:52,00
12:40,00
15.25