Napsat dotaz

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (17.11.2018 - 18.11.2018)

Hradecký mid

Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
26
00420-00072 Bielik Jan 40
01:17:52,00
01:20:00,00
02:37:52,00
00:00,00
17.18
 
2
24
00420-01267 Dočekal Milan 56
01:27:19,00
01:28:04,00
02:55:23,00
17:31,00
15.46
 
3
27
00420-02100 Beran Ladislav 30
01:29:04,00
01:29:35,00
02:58:38,00
20:46,00
15.18
 
4
21
00420-01916 Kakáčová Jana 30
01:29:22,00
01:30:12,00
02:59:34,00
21:42,00
15.1
 
5
25
00420-02177 Melecha Jiří 64
01:30:59,00
01:35:28,00
03:06:27,00
28:35,00
14.55
 
6
22
00420-02459 Soukup Petr 9
01:31:55,00
01:36:15,00
03:08:10,00
30:18,00
14.41
 
7
23
00420-02457 Soukup Alena 9
01:38:12,00
01:46:41,00
03:24:52,00
47:00,00
13.24
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
29
 
Pažúr Miroslav SVK
 
52:38,00
54:15,00
01:46:53,00
00:00,00
25.37
 
2
28
00420-01007 Zetek Václav 35
59:02,00
01:02:51,00
02:01:53,00
14:59,00
22.25
 
3
30
00420-01428 Králová Jana 35
01:05:27,00
01:06:30,00
02:11:57,00
25:04,00
20.55
 
4
32
00420-02051 Pfeifer Erik 25
01:08:14,00
01:04:37,00
02:12:51,00
25:58,00
20.41
 
5
33
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
01:15:07,00
01:11:36,00
02:26:43,00
39:50,00
18.48
 
6
31
00420-01330 Navrátil Dan 3
01:12:05,00
01:16:06,00
02:28:11,00
41:18,00
18.3
 
7
36
00420-01807 Beran Ondřej 20
01:40:42,00
01:38:30,00
03:19:11,00
01:32:18,00
13.62
 
8
34
00420-01564 Fendrych Jiří 20
02:16:35,00
02:18:33,00
04:35:08,00
02:48:15,00
9.86
 
9
35
00420-00398 Hanuš Michal 20
02:14:35,00
02:22:59,00
04:37:34,00
02:50:41,00
9.77
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
37
00420-01762 Brůna Zdenek 16
01:00:58,00
01:03:38,00
02:04:37,00
00:00,00
21.76
 
2
39
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
01:07:07,00
01:08:00,00
02:15:07,00
10:30,00
20.07
 
3
43
00420-01164 Müllerová Lucie 35
01:11:10,00
01:14:15,00
02:25:25,00
20:49,00
18.65
 
4
40
00420-01775 Koňáková Dana 35
01:14:03,00
01:15:22,00
02:29:25,00
24:48,00
18.15
 
5
44
00420-01774 Toman Tomáš 35
01:11:53,00
01:18:31,00
02:30:25,00
25:48,00
18.03
 
6
45
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
01:17:16,00
01:15:19,00
02:32:35,00
27:58,00
17.77
 
7
38
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
01:20:23,00
01:16:13,00
02:36:36,00
31:59,00
17.32
 
8
42
00420-01763 Plšek Milan 16
01:17:32,00
01:20:11,00
02:37:43,00
33:06,00
17.2
 
9
47
 
Thill Emmanuel SVK
 
01:34:49,00
01:37:46,00
03:12:34,00
01:07:57,00
14.08
 
10
41
00420-01033 Šoupal Pavel 35
01:33:08,00
01:40:33,00
03:13:41,00
01:09:04,00
14
 
11
46
00420-00463 Růčka Bronislav 42
01:38:45,00
01:36:40,00
03:15:26,00
01:10:49,00
13.88
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
55
00420-01109 Pešková Alena 20
01:56:19,00
01:46:36,00
03:42:55,00
00:00,00
12.17
 
2
56
00420-01625 Vondráček David 59
02:16:40,00
02:09:05,00
04:25:46,00
42:51,00
10.2
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
3
00420-01382 Tomášková Jana 62
51:23,00
52:43,00
01:44:06,00
00:00,00
26.05
 
2
2
00420-01865 Levová Veronika 30
51:56,00
56:48,00
01:48:44,00
04:37,00
24.94
 
3
5
00420-02227 Kubiček Lubomir 20
01:29:49,00
01:31:10,00
03:01:00,00
01:16:53,00
14.98
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
7
00420-00211 Roháčková Anna 58
49:59,00
50:19,00
01:40:18,00
00:00,00
27.04
 
2
9
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
51:04,00
52:57,00
01:44:01,00
03:43,00
26.07
 
3
13
00420-01726 Kolář Petr 3
52:41,00
51:56,00
01:44:37,00
04:19,00
25.92
 
4
16
00420-02301 Kozel Michal 63
55:25,00
58:24,00
01:53:48,00
13:31,00
23.83
 
5
15
00420-02029 Tichá Anna 40
01:00:35,00
55:26,00
01:56:01,00
15:44,00
23.38
 
6
19
00420-02116 Irglová Barbora 25
01:02:10,00
01:02:00,00
02:04:11,00
23:53,00
21.84
 
7
14
00420-01721 Müller Lukáš 35
01:04:16,00
01:07:21,00
02:11:37,00
31:19,00
20.61
 
8
18
00420-01576 Hanušová Tereza 20
01:07:45,00
01:08:48,00
02:16:32,00
36:15,00
19.86
 
9
17
00420-02222 Štelclová Lenka 17
01:12:53,00
01:12:52,00
02:25:45,00
45:27,00
18.61
 
10
12
00420-00821 Petruželka Milan 20
01:12:52,00
01:20:37,00
02:33:28,00
53:11,00
17.67
 
11
11
00420-01734 Rožňová Anna 16
01:24:10,00
01:28:04,00
02:52:14,00
01:11:56,00
15.75
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
49
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
53:50,00
53:10,00
01:47:00,00
00:00,00
25.35
 
2
48
00420-01599 Kolátor Vít 25
01:01:38,00
58:12,00
01:59:50,00
12:50,00
22.63
 
3
51
00420-01052 Sochor Jiří 25
57:43,00
01:05:21,00
02:03:04,00
16:04,00
22.04
 
4
52
 
Tomaszewski Maciej PL
 
01:05:30,00
01:00:29,00
02:05:59,00
18:59,00
21.53
 
5
50
00420-01794 Řehout Martin 11
01:06:34,00
01:07:19,00
02:13:53,00
26:53,00
20.26
 
6
54
 
Mináč Vratislav SVK
 
01:09:50,00
01:11:08,00
02:20:59,00
33:58,00
19.24
 
7
53
00420-01034 Merhaut Michal 20
01:12:40,00
01:13:13,00
02:25:53,00
38:53,00
18.59
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 22.6 km
 2. kolo
 22.6 km
 Celkem
 45.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
58
00420-01896 Hrabal David 3
01:20:04,00
01:19:16,00
02:39:20,00
00:00,00
17.02
 
2
60
00420-01832 Kotiš Jan 40
01:27:13,00
01:27:58,00
02:55:11,00
15:50,00
15.48
 
3
59
00420-02176 Lukeš Jan 25
01:39:09,00
01:31:13,00
03:10:22,00
31:02,00
14.25
 
4
61
00420-00687 Svoboda Martin 16
02:08:46,00
02:00:23,00
04:09:09,00
01:29:48,00
10.89