Napsat dotaz

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (24.11.2018 - 25.11.2018)

Břežanská sedma

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
15
00420-01007 Zetek Václav 35
21:19,87
21:47,51
43:07,38
00:00,00
21.98
 
2
23
00420-00575 Hellerová Jana 9
29:11,75
27:23,31
56:35,06
13:27,68
16.75
 
3
19
00420-02293 Břínek Michal 57
29:14,14
29:01,58
58:15,72
15:08,34
16.27
 
4
17
00420-00276 Kučera Stanislav 57
28:39,45
29:57,24
58:36,69
15:29,31
16.17
 
5
68
00420-00756 Heller Radek 40
34:35,68
32:48,39
01:07:24,07
24:16,69
14.07
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
14
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
22:15,47
21:43,47
43:58,94
00:00,00
21.55
 
2
12
00420-01774 Toman Tomáš 35
23:22,14
24:01,34
47:23,48
03:24,54
20
 
3
10
00420-00246 Gurega Petr 9
24:24,75
24:45,31
49:10,06
05:11,12
19.28
 
4
46
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
27:19,67
25:27,46
52:47,13
08:48,19
17.96
 
5
20
00420-01832 Kotiš Jan 40
28:07,14
27:23,75
55:30,89
11:31,95
17.08
 
6
6
00420-00321 Brzek Martin 35
31:00,23
31:58,97
01:02:59,20
19:00,26
15.05
 
7
39
00420-00162 Valtrová Iva 35
33:19,47
37:33,28
01:10:52,75
26:53,81
13.37
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
4
00420-01659 Dostál Martin 58
17:50,85
17:07,81
34:58,66
00:00,00
27.1
 
2
48
00420-00807 Burian Jan ml. 58
21:15,17
22:41,24
43:56,41
08:57,75
21.57
 
3
49
00420-01185 Burian Jan 58
36:02,47
31:31,64
01:07:34,11
32:35,45
14.03
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
16
00420-01198 Jedličková Blanka 5
21:54,17
21:57,87
43:52,04
00:00,00
21.61
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
40
00420-00999 Job Rostislav 40
20:30,47
21:40,38
42:10,85
00:00,00
22.47
 
2
24
00420-01428 Králová Jana 35
24:24,47
24:18,14
48:42,61
06:31,76
19.46
 
3
41
00420-00707 Bieliková Romana 40
25:31,07
23:33,57
49:04,64
06:53,79
19.32
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
21
00420-01793 Klíma Lukáš 16
22:43,14
22:43,47
45:26,61
00:00,00
20.86
 
2
5
00420-02079 Tomášková Markéta 36
24:46,34
25:20,42
50:06,76
04:40,15
18.92
 
3
2
00420-00616 Bebr Anita 35
33:58,45
31:38,15
01:05:36,60
20:09,99
14.45
 
4
13
00420-01227 Hejna Josef 55
34:17,45
33:22,34
01:07:39,79
22:13,18
14.01
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
42
 
Bieliková Andrea
 
13:22,47
12:16,47
25:38,94
00:00,00
14.97
 
2
43
 
Andrlová Markéta
 
13:27,24
14:21,34
27:48,58
02:09,64
13.81
 
3
45
 
Pospíšilová Ida
 
25:48,18
27:50,18
53:38,36
27:59,42
7.16
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
60
00420-02147 Václavová Linda 64
38:17,47
38:09,07
01:16:26,54
00:00,00
12.4
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
47
00420-00072 Bielik Jan 40
18:57,46
18:57,84
37:55,30
00:00,00
25
 
2
26
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
20:13,78
20:22,47
40:36,25
02:40,95
23.35
 
3
9
00420-02029 Tichá Anna 40
20:48,17
20:32,64
41:20,81
03:25,51
22.93
 
4
51
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
21:19,24
20:50,36
42:09,60
04:14,30
22.49
 
5
8
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
24:05,95
23:50,47
47:56,42
10:01,12
19.77
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
50
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
19:18,27
19:54,62
39:12,89
00:00,00
24.17
 
2
7
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
21:19,45
20:49,64
42:09,09
02:56,20
22.49
 
3
25
00420-01428 Králová Jana 35
26:07,47
29:32,61
55:40,08
16:27,19
17.03
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 7.9 km
 2. kolo
 7.9 km
 Celkem
 15.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
22
00420-01808 Klímová Veronika 35
23:24,18
21:59,75
45:23,93
00:00,00
20.88
 
2
3
00420-01945 Bebr Patrik 35
26:37,64
26:33,67
53:11,31
07:47,38
17.82
 
3
44
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
31:40,17
32:59,34
01:04:39,51
19:15,58
14.66
 
4
52
00420-01873 Šoltys Martin 30
34:28,27
32:28,47
01:06:56,74
21:32,81
14.16
 
5
1
00420-02398 Šternerová Lucie 40
54:58,73
48:33,47
01:43:32,20
58:08,27
9.16