Napsat dotaz

Výsledková listina - Hrob u Teplic (06.10.2018 - 07.10.2018)

Hrobská jízda

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
16
00420-01007 Zetek Václav 35
13:21,27
13:21,33
26:42,60
00:00,00
23.36
 
2
62
00420-00706 Bieliková Romana 40
14:50,25
14:16,86
29:07,11
02:24,51
21.43
 
3
55
00420-00575 Hellerová Jana 9
18:31,23
18:54,25
37:25,48
10:42,88
16.67
 
4
58
00420-01459 Alscher Ivan 35
21:35,74
23:42,76
45:18,50
18:35,90
13.77
 
5
54
00420-00756 Heller Radek 40
24:02,35
23:09,66
47:12,01
20:29,41
13.22
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
13
00420-01014 Habásko Roman 9
13:26,18
13:00,87
26:27,05
00:00,00
23.59
 
2
28
00420-01449 Guregová Romana 58
14:14,71
13:43,39
27:58,10
01:31,05
22.31
 
3
12
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
14:30,97
14:15,34
28:46,31
02:19,26
21.69
 
4
42
00420-01774 Toman Tomáš 35
15:31,18
14:55,08
30:26,26
03:59,21
20.5
 
5
8
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
15:12,35
15:41,67
30:54,02
04:26,97
20.19
 
6
56
00420-00767 Hladovcová Klára 35
15:47,48
15:50,80
31:38,28
05:11,23
19.72
 
7
52
00420-01775 Koňáková Dana 35
17:07,18
14:48,81
31:55,99
05:28,94
19.54
 
8
14
00420-01164 Mullerová Lucie 35
17:07,22
16:18,95
33:26,17
06:59,12
18.66
 
9
35
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
20:06,15
16:21,90
36:28,05
10:01,00
17.11
 
10
33
00420-01763 Plšek Milan 16
18:26,51
18:18,34
36:44,85
10:17,80
16.98
 
11
34
00420-00236 Šindelář Milan 9
19:38,41
19:02,68
38:41,09
12:14,04
16.13
 
12
48
00420-00321 Brzek Martin 35
17:50,67
21:42,60
39:33,27
13:06,22
15.78
 
13
5
00420-02176 Lukeš Jan 25
18:13,77
21:43,61
39:57,38
13:30,33
15.62
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
77
00420-01109 Pešková Alena 20
28:56,89
33:05,87
01:02:02,76
00:00,00
10.06
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
61
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
11:03,66
10:49,77
21:53,43
00:00,00
28.51
 
2
21
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:25,06
10:58,16
22:23,22
00:29,79
27.87
 
3
46
00420-01656 Halada Tomáš 36
12:32,78
11:40,96
24:13,74
02:20,31
25.75
 
4
30
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:34,33
14:18,65
28:52,98
06:59,55
21.6
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
4
00420-01840 Staňková Eva 16
13:24,67
11:09,21
24:33,88
00:00,00
25.4
 
2
60
00420-01838 Polachová Renata 9
12:34,08
12:47,07
25:21,15
00:47,27
24.61
 
3
74
00420-01885 Škálová Ilona 58
13:37,25
13:23,59
27:00,84
02:26,96
23.1
 
4
1
00420-02428 Macounová Veronika 30
16:44,05
16:40,47
33:24,52
08:50,64
18.68
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
25
00420-02042 Svoboda Jan 30
13:45,40
14:11,57
27:56,97
00:00,00
22.33
 
2
50
00420-01796 Klíma Lukáš 35
15:16,30
15:34,45
30:50,75
02:53,78
20.23
 
3
36
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
16:03,83
16:09,79
32:13,62
04:16,65
19.36
 
4
72
00420-00486 Kotiš Martin 40
16:53,42
18:58,20
35:51,62
07:54,65
17.4
 
5
18
00420-01804 Hospr Lukáš 36
17:59,58
18:02,24
36:01,82
08:04,85
17.32
 
6
51
00420-01033 Šoupal Pavel 35
18:57,75
20:26,16
39:23,91
11:26,94
15.84
 
7
17
00420-02160 Hutařová Sandra 56
21:10,66
20:21,86
41:32,52
13:35,55
15.02
 
8
66
00420-00162 Valtrová Iva 35
25:33,08
26:40,46
52:13,54
24:16,57
11.95
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
37
00420-01191 Němec Vojta 35
18:59,19
19:27,47
38:26,66
00:00,00
16.23
 
2
38
00420-01191 Němec Vojta 35
17:44,86
20:46,78
38:31,64
00:04,98
16.2
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
59
00420-01742 Frydrych Broňa 20
21:29,85
21:00,68
42:30,53
00:00,00
14.68
 
2
44
00420-02002 Pešek Tomáš 17
23:07,57
25:04,29
48:11,86
05:41,33
12.95
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
22:47,65
23:37,24
46:24,89
00:00,00
13.44
 
2
75
00420-01885 Škálová Ilona 58
28:09,06
30:38,62
58:47,68
12:22,79
10.61
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 2.3 km
 2. kolo
 2.3 km
 Celkem
 4.6 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
64
 
Bieliková Andrea
 
06:55,57
06:26,17
13:21,74
00:00,00
20.66
 
2
65
 
Husník Matěj
 
07:00,27
06:44,82
13:45,09
00:23,35
20.07
 
3
68
 
Andrlová Markéta
 
07:16,98
07:11,56
14:28,54
01:06,80
19.07
 
4
63
 
Rubešová Adéla
 
07:54,21
08:06,78
16:00,99
02:39,25
28.1
 
5
67
 
Pospíšilová Ida
 
12:37,32
12:49,80
25:27,12
12:05,38
10.84
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
26
00420-00897 Weber Petr 40
12:38,19
12:43,93
25:22,12
00:00,00
24.6
 
2
9
00420-02029 Tichá Anna 40
13:46,14
12:58,45
26:44,59
01:22,47
23.33
 
3
27
00420-00975 Weberová Vlasta 40
14:01,07
13:03,07
27:04,14
01:42,02
23.05
 
4
53
00420-02112 Piskačová Lenka 55
15:06,18
15:21,16
30:27,34
05:05,22
20.49
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
45
00420-00211 Roháčková Anna 58
12:02,58
11:41,78
23:44,36
00:00,00
26.29
 
2
6
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:28,50
13:00,54
26:29,04
02:44,68
23.56
 
3
71
00420-00999 Job Rostislav 40
13:32,33
13:27,10
26:59,43
03:15,07
23.12
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
57
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
13:54,36
13:46,18
27:40,54
00:00,00
22.55
 
2
2
00420-01882 Pechánková Dita 30
16:35,03
14:27,85
31:02,88
03:22,34
20.1
 
3
15
00420-01721 Muller Lukáš 35
15:39,23
15:29,55
31:08,78
03:28,24
20.03
 
4
31
00420-02065 Plšek Martin 16
17:03,54
16:29,32
33:32,86
05:52,32
18.6
 
5
20
00420-00821 Petruželka Milan 20
17:10,70
16:29,72
33:40,42
05:59,88
18.53
 
6
39
00420-00378 Vodák Milan 56
17:49,49
17:30,38
35:19,87
07:39,33
17.66
 
7
49
00420-01808 Klímová Veronika 35
17:33,77
17:46,91
35:20,68
07:40,14
17.65
 
8
73
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
18:39,29
17:58,32
36:37,61
08:57,07
17.04
 
9
23
00420-02408 Šplíchalová Karolína 35
18:57,74
18:02,13
36:59,87
09:19,33
16.87
 
10
29
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
20:29,89
19:45,23
40:15,12
12:34,58
15.5
 
11
7
00420-01835 Zelenková Věrka 9
20:43,63
20:14,49
40:58,12
13:17,58
15.23
 
12
41
00420-01759 Vodák David 56
20:32,44
20:26,96
40:59,40
13:18,86
15.22
 
13
32
00420-02001 Kubeš Radek 16
20:28,55
20:43,11
41:11,66
13:31,12
15.15
 
14
22
00420-02097 Prokopová Marie 56
20:22,38
21:42,79
42:05,17
14:24,63
14.83
 
15
3
00420-01728 Weigert Miloš 9
19:34,35
22:33,81
42:08,16
14:27,62
14.81
 
16
10
00420-01873 Šoltys Martin 30
21:39,01
20:49,08
42:28,09
14:47,55
14.69
 
17
19
00420-02079 Tomášková Markéta 36
21:52,06
22:46,42
44:38,48
16:57,94
13.98