Napsat dotaz

Výsledková listina - Radíkov u Olomouce (27.10.2018 - 28.10.2018)

Mushing pod věží

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
2
00420-01343 Zdeněk Zetek 16
23:19,35
00:00,00
23:19,35
00:00,00
14.14
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
6
00420-02293 Vlastimil Rec 57
11:11,12
00:00,00
11:11,12
00:00,00
29.5
 
2
4
 
Jozef Laurenčík SVK
 
19:37,77
00:00,00
19:37,77
08:26,65
16.81
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
9
00420-02196 Lucie Ságnerová 58
13:19,96
00:00,00
13:19,96
00:00,00
24.75
 
2
8
00420-02236 Petra Rabelová 42
13:23,46
00:00,00
13:23,46
00:03,50
24.64
 
3
11
00420-00795 Eva Valentová 16
13:29,10
00:00,00
13:29,10
00:09,13
24.47
 
4
10
00420-00795 Eva Valentová 16
13:43,17
00:00,00
13:43,17
00:23,20
24.05
 
5
32
00420-02236 Petra Rabelova 42
19:42,56
00:00,00
19:42,56
06:22,59
16.74
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
17
00420-00458 Martin Zapletal 51
21:45,05
00:00,00
21:45,05
00:00,00
15.17
 
2
13
00420-02245 Daniel Kupčák 16
22:15,59
00:00,00
22:15,59
00:30,54
14.82
 
3
14
00420-01703 Tomáš Netri 63
26:58,37
00:00,00
26:58,37
05:13,32
12.23
 
4
16
00420-01771 Jiří Stareček 3
29:42,24
00:00,00
29:42,24
07:57,19
11.1
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 1.3 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 1.3 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
21
00420-01968 Anežka Štihlová 63
04:32,11
00:00,00
04:32,11
00:00,00
17.19
 
2
22
00420-01992 Rozalie Štihlová 63
04:55,27
00:00,00
04:55,27
00:23,16
15.84
 
3
23
00420-02344 Adéla Čermáková 63
05:45,87
00:00,00
05:45,87
01:13,76
13.53
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
18
00420-01985 Jaroslav Navrátil 63
21:06,92
00:00,00
21:06,92
00:00,00
15.62
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
19
00420-02048 Alena Kollegová 58
21:57,59
00:00,00
21:57,59
00:00,00
15.02
 
2
100
00420-01956 Barbora Mikušová 63
23:33,94
00:00,00
23:33,94
01:36,35
14
 
3
20
00420-02222 Lenka Štelclová 17
25:03,28
00:00,00
25:03,28
03:05,69
13.17
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
40
00420-02283 Michaela Lněničková 58
13:20,86
00:00,00
13:20,86
00:00,00
24.72
 
2
45
00420-02377 Zdenek Straka 64
13:33,57
00:00,00
13:33,57
00:12,70
24.33
 
3
44
00420-02261 Radek Sedlák 58
14:08,66
00:00,00
14:08,66
00:47,80
23.33
 
4
41
00420-02040 Lea Mánková 30
14:57,78
00:00,00
14:57,78
01:36,91
22.05
 
5
42
00420-02322 Radim Odložilík 42
15:00,12
00:00,00
15:00,12
01:39,25
21.99
 
6
38
00420-02419 Dalibor Dohnal 63
16:26,71
00:00,00
16:26,71
03:05,84
20.06
 
7
39
00420-02345 Lucie Ficíkováv 30
16:40,96
00:00,00
16:40,96
03:20,10
19.78
 
8
46
00420-02222 Lenka Štelclová 17
20:50,00
00:00,00
20:50,00
07:29,14
15.83
 
9
49
00420-02138 Lukáš Janovský
 
22:17,71
00:00,00
22:17,71
08:56,84
14.8
 
10
7
00420-02345 Lucie Ficíková 30
27:37,22
00:00,00
27:37,22
14:16,35
11.94
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
50
 
Zuzanna Pająk PL
 
13:13,61
00:00,00
13:13,61
00:00,00
24.94
 
2
51
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
14:26,11
00:00,00
14:26,11
01:12,49
22.86
 
3
15
00420-02114 Michal Mayer 58
14:27,98
00:00,00
14:27,98
01:14,36
22.81
 
4
48
00420-01596 Lenka Blachová 16
18:01,14
00:00,00
18:01,14
04:47,52
18.31
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 5.5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
53
00420-02182 Ondřej Mach 30
16:44,16
00:00,00
16:44,16
00:00,00
19.71
 
2
55
00420-02065 Martin Plšek 16
19:00,51
00:00,00
19:00,51
02:16,35
17.36
 
3
54
00420-01876 Monika Mundilová 30
25:08,35
00:00,00
25:08,35
08:24,19
13.12
 
4
52
00420-02001 Radek Kubeš 16
27:07,06
00:00,00
27:07,06
10:22,90
12.16