Napsat dotaz

ŽEBŘÍČKY MR

Filtrace Sezóna závodu
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01523 Vrtěl Martin Sportovní klub ASKINO
25:49,00
2.
00420-00207 Tobiášek Michal Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
26:44,00
3.
00420-00004 Mazánék Pavel MUSHERS KLUB METUJE z. s.
30:56,00
           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01014 Habásko Roman Krušnohorský sportovní klub psích spřežení z.s.
27:24,00
2.
00420-01837 Kulhánková Kateřina Musher´s club Kladno z.s.
32:25,00
3.
00420-00659 Stejskal Ondřej Musher´s club Kladno z.s.
33:02,00
           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00423 Hurych Jaromír MUSHERS KLUB METUJE z. s.
54:11,00
           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00009 Krupička Petr Sportovní klub ASKINO
21:43,00
2.
00420-01733 Spilka Kryštof Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
22:04,00
3.
00420-02294 Rec Vlastimil Hanácký mushers club, z.s.
22:28,00
           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00267 Ševelová Marie Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
23:01,00
2.
00420-00587 Pekárková Vendula Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
23:10,00
3.
00420-00674 Suchá Linda Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
23:23,00
           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00593 Nešněrová Dagmar Musher´s klub Děčín, z.s.
22:36,00
2.
00420-01687 Mencák Jiří MUSHERS KLUB METUJE z. s.
22:39,00
3.
00420-01496 Vacke Ivo Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
24:33,00
           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01699 Havlíčková Adéla Hanácký mushers club, z.s.
28:40,00
2.
00420-01534 Zasadil Roman MUSHERS KLUB METUJE z. s.
30:07,00
3.
00420-01796 Klíma Lukáš Musher´s club Kladno z.s.
32:04,00
           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01598 Piskač Zdeněk Česká Sibiř z.s.
43:55,00
2.
00420-01944 Svoboda Petr Musher´s club Kladno z.s.
47:41,00
3.
00420-02098 Bárta Tomáš Musher club Jičín z. spolek
50:35,00
           
Kategorie: CC - CaniCross
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00072 Bielik Jan Sportovní klub psích spřežení Plzeň z.s.
02:37:52,00
2.
00420-01267 Dočekal Milan Klub českého horského psa, z.s.
02:55:23,00
3.
00420-02100 Beran Ladislav Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
02:58:38,00
           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01480 Fochler Petr SK DĚTI SEVERU z.s.
35:09,00
2.
00420-01791 Sudek Milan MUSHERS KLUB METUJE z. s.
36:02,00
3.
00420-01938 Červenka Pavel Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
37:03,00
           
Kategorie: CCMZ - Canicross mladší žáci 7-11 let a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01992 Štihlová Rozalie Mushing team Ostrava, z.s.
13:38,00
2.
00420-01806 Erbsová Sofie SK DĚTI SEVERU z.s.
14:33,00
3.
00420-02449 Barchánková Adda MUSHERS KLUB METUJE z. s.
14:45,00
           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-02200 Ježková Matilda Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
12:57,00
2.
00420-02006 Lehká Zorka MUSHERS KLUB METUJE z. s.
13:41,00
3.
00420-02255 Erlebachová Aneta Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
13:57,00
           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01139 Štěpánková Martina SK DĚTI SEVERU z.s.
38:10,00
2.
00420-00209 Halířová Jarmila Musher´s klub Děčín, z.s.
42:40,00
3.
00420-01753 Kaněrová Michaela MUSHERS KLUB METUJE z. s.
44:41,00
           
Kategorie: CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01720 Jílková Zuzana SK DĚTI SEVERU z.s.
47:29,00
2.
00420-02231 Nováková Kateřina Musher klub JCC, z.s.
50:24,00
3.
00420-01968 Štihlová Anežka Mushing team Ostrava, z.s.
52:09,00
           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01007 Zetek Václav Musher´s club Kladno z.s.
02:01:53,00
2.
00420-01428 Králová Jana Musher´s club Kladno z.s.
02:11:57,00
3.
00420-02051 Pfeifer Erik Sportovní klub KRAKONOŠ z.s.
02:12:51,00
           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01762 Brůna Zdenek Hanácký mushers club, z.s.
02:04:37,00
2.
00420-01705 Paclt Zdeněk MUSHERS KLUB METUJE z. s.
02:15:07,00
3.
00420-01164 Müllerová Lucie Musher´s club Kladno z.s.
02:25:25,00
           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01109 Pešková Alena MUSHERS KLUB METUJE z. s.
03:42:55,00
2.
00420-01625 Vondráček David Musher club Jičín z. spolek
04:25:46,00
           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01382 Tomášková Jana SK DĚTI SEVERU z.s.
01:44:06,00
2.
00420-01865 Levová Veronika Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
01:48:44,00
3.
00420-02227 Kubiček Lubomir MUSHERS KLUB METUJE z. s.
03:01:00,00
           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00211 Roháčková Anna Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
01:40:18,00
2.
00420-00604 Šáfr Vladimír Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
01:44:01,00
3.
00420-01726 Kolář Petr Musher klub Obří skály, z.s.
01:44:37,00
           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01255 Pfeifer Pavel Sportovní klub KRAKONOŠ z.s.
01:47:00,00
2.
00420-01599 Kolátor Vít Sportovní klub KRAKONOŠ z.s.
01:59:50,00
3.
00420-01052 Sochor Jiří Sportovní klub KRAKONOŠ z.s.
02:03:04,00
           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01896 Hrabal David Musher klub Obří skály, z.s.
02:39:20,00
2.
00420-01832 Kotiš Jan Sportovní klub psích spřežení Plzeň z.s.
02:55:11,00
3.
00420-02176 Lukeš Jan Sportovní klub KRAKONOŠ z.s.
03:10:22,00
           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-01139 Štěpánková Martina SK DĚTI SEVERU z.s.
23:46,00
2.
00420-01825 Vančura Václav Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
24:01,00
3.
00420-01461 Marešová Nicole Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
24:29,00
           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-00215 Suchý Jiří Tělocvičná jednota Sokol Maxičky
22:05,00
2.
00420-01602 Navrátilová Veronika Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
22:08,00
3.
00420-01902 Křížková Petra SK DĚTI SEVERU z.s.
23:22,00
           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní
Poř. DID Jméno závodníka Klub Celkem
1.
00420-02271 Lovas Matěj MUSHERS KLUB METUJE z. s.
29:25,00
2.
00420-01882 Pechánková Dita Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. oddíl Musher club Český ráj
30:00,00
3.
00420-01761 Kopecký Jan Sportovní klub Bílá stopa z.s.
30:46,00
           

Nalezené závody spadající pod MR:

Datum Typ Č.z. Místo Název závodu
17.11.2018 - 18.11.2018 Káry Sprint 2018/8 Běleč nad Orlicí MR Hradecký sprint
Datum Typ Č.z. Místo Název závodu
17.11.2018 - 18.11.2018 Káry Mid 2018/9 Běleč nad Orlicí MR Hradecký mid