Žebříčky MR

Filtrace

Třída: A - Spřežení 5-8 psů
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
163
01687 Mencák Jiří 20
08:29,21
08:24,42
16:53,63
00:00,00
36.23
2
138
00999 Job Rostislav 40
09:27,92
09:24,67
18:52,59
01:58,96
32.42
3
121
02887 Vysocký Martin 69
17:49,06
17:42,74
35:31,80
18:38,17
17.22
                   
Třída: A1
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
101
01014 Habásko Roman 9
10:53,38
10:37,02
21:30,40
00:00,00
28.46
2
130
01832 Kotiš Jan 40
12:05,68
12:07,99
24:13,67
02:43,27
25.26
3
115
02042 Svoboda Jan 69
12:56,93
12:33,74
25:30,67
04:00,27
23.99
                   
Třída: A2
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
129
02440 Hutník Antonín 20
23:16,08
23:02,28
46:18,36
00:00,00
13.22
2
172
01275 Vraštil Vladimír 59
22:56,28
23:55,94
46:52,22
00:33,86
13.06
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
103
00593 Nešněrová Dagmar 17
09:02,08
09:10,55
18:12,63
00:00,00
33.61
2
169
02092 Schoenová Lucie 16
09:20,85
09:04,81
18:25,66
00:13,03
33.21
3
110
02502 Vopat Ladislav 64
09:31,96
09:18,48
18:50,44
00:37,81
32.48
                   
Třída: C1
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
109
01798 Fialová Eva 9
12:13,77
11:39,78
23:53,55
00:00,00
25.61
2
107
01534 Zasadil Roman 20
12:23,30
11:58,95
24:22,25
00:28,70
25.11
3
111
02554 Gráfová Věra 65
11:44,79
12:38,28
24:23,07
00:29,52
25.1
                   
Třída: C2
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
165
01191 Němec Vojtěch 35
16:48,70
18:39,36
35:28,06
00:00,00
17.26
2
144
01590 Piskač Zdeněk 20
19:31,90
19:51,04
39:22,94
03:54,88
15.54
3
135
02727 Seifertová Pavlína 35
19:43,72
21:12,53
40:56,25
05:28,19
14.95
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem muži
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
47
02181 Rinn Jakub 30
08:40,02
08:47,36
17:27,38
00:00,00
35.06
2
56
02298 Exler Ondřej 49
08:35,39
08:55,60
17:30,99
00:03,61
34.94
3
42
01939 Klár Martin 49
08:52,48
08:55,63
17:48,11
00:20,73
34.38
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem ženy
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
29
00466 Erlebachová Ilona 30
08:18,21
08:31,61
16:49,82
00:00,00
36.36
2
50
01693 Draslarová Jana 58
08:18,09
08:36,83
16:54,92
00:05,10
36.18
3
16
02677 Hálová Veronika 58
08:43,68
08:49,19
17:32,87
00:43,05
34.88
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
55
01151 Ženíšek Michal 58
08:36,42
08:34,97
17:11,39
00:00,00
35.6
2
90
00267 Ševelová Marie 58
08:24,47
08:51,30
17:15,77
00:04,38
35.45
3
86
00215 Suchý Jiří 58
08:42,07
08:46,59
17:28,66
00:17,27
35.02
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy (čistokrevní)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
142
02343 Wimmer Jan 16
11:00,67
11:26,37
22:27,04
00:00,00
27.26
2
143
02343 Wimmer Jan 16
11:02,49
11:30,22
22:32,71
00:05,67
27.15
3
160
02724 Malý Šimon 20
11:54,90
11:08,65
23:03,55
00:36,51
26.54
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
68
01733 Spilka Kryštof 58
09:13,42
09:27,07
18:40,49
00:00,00
32.77
2
54
01151 Ženíšek Michal 58
09:22,02
09:21,88
18:43,90
00:03,41
32.67
3
70
01825 Vančura Václav 30
09:17,86
09:28,93
18:46,79
00:06,30
32.59
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem muži
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
32
02651 Ondřej Svěchota 30
09:32,66
09:34,50
19:07,20
00:00,00
23.22
2
46
01960 Michal Poledník 63
09:49,90
09:55,70
19:45,60
00:38,40
22.47
3
40
00072 Jan Bielik 40
10:12,66
10:03,30
20:16,00
00:03,60
21.91
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem ženy
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
52
02360 Barbora Zoubková 30
10:15,10
10:23,40
20:38,50
00:00,00
21.51
2
62
02438 Leontýna Jurigová 58
10:59,52
10:49,90
21:49,40
00:34,10
20.35
3
45
02971 Veronika Kaldová 63
11:10,62
11:11,80
22:22,40
00:33,00
19.85
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem mladší žáci
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
59
03103 Patrik Morochovic 35
03:44,03
03:30,00
07:14,00
00:00,00
14.95
2
91
03181 Sára Marešovská 58
03:53,00
03:51,00
07:43,70
00:29,70
13.98
3
4
02252 Magdaléna Klímová 64
04:16,52
04:05,00
08:21,00
00:37,30
12.94
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem dorost
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
39
02048 Sára Kdýrová 58
09:39,36
09:29,60
19:09,00
00:00,00
18.49
2
109
02937 Tereza Blahoutová 56
09:45,40
09:36,10
19:21,50
00:12,50
18.29
3
49
03089 Zuzana Kohoutová 30
09:57,87
09:27,30
19:25,20
00:03,70
18.24
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem starší žáci
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
1
02072 Zasadilová Tereza 20
05:05,79
05:07,24
10:13,03
00:00,00
21.14
2
8
02871 Rebmann Cornelia 49
05:36,64
05:26,34
11:02,98
00:49,95
19.55
3
64
03130 Šafránková Nikola 64
05:54,45
05:23,76
11:18,21
01:05,18
19.11
                   
Třída: CCMRNB - Canicross s jedním psem muži severští psi dle FCI + český horský pes
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
107
02723 Jan Danko 65
13:04,01
12:51,90
25:55,90
00:00,00
17.13
2
90
01850 Lukáš Marešovský 58
14:29,26
14:36,80
29:06,00
03:10,10
15.26
3
61
02619 Zdeněk Mráz 9
16:19,22
16:12,80
32:32,00
03:26,00
13.65
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem muži veterán (nad 40)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
15
02970 Radim Filip Drážďanský 64
10:15,99
10:21,40
20:37,40
00:00,00
21.53
2
44
02301 Michal Kozel 66
10:46,83
10:52,00
21:38,80
01:01,40
20.51
3
120
03138 Michal Vokrouhlík 30
11:04,85
10:37,30
21:42,10
00:03,30
20.47
                   
Třída: CCWRNB - Canicross s jedním psem ženy severští psi dle FCI + český horský pes
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
123
03026 Anežka Voříšková 56
13:03,20
12:58,00
26:01,20
00:00,00
17.07
2
110
02879 Libuše Blahoutová 56
14:13,19
14:28,20
28:41,30
02:40,10
15.48
3
58
00502 Zdeňka Zetková 35
15:32,27
15:21,00
30:53,30
02:12,00
14.38
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem ženy veterán (nad 40)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
7
01756 Zuzana Kynclová 58
10:53,63
11:02,40
21:56,00
00:00,00
20.25
2
25
03016 Jaroslava Sedláková 58
11:51,16
11:48,90
23:40,10
00:14,40
18.76
3
89
02159 Jaroslava Marešovská 58
11:56,69
12:22,60
24:19,30
02:23,30
18.27
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
218
00004 Pavel Mazánek 20
53:21,64
52:54,82
01:46:16,46
08:07,27
21.68
2
204
01807 Ondřej Beran 20
01:24:48,55
01:24:30,25
02:49:18,80
01:11:09,61
13.61
3
205
00398 Michal Hanuš 20
01:35:06,86
01:35:58,01
03:11:04,87
01:32:55,68
12.06
                   
Třída: MB1
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
98
01762 Zdeněk Brůna 16
57:10,20
57:20,36
01:54:30,56
00:00,00
20.12
2
171
01164 Lucie Müllerová 40
01:03:59,41
01:07:19,70
02:11:19,11
16:48,55
17.55
3
15
01882 Dita Pechánková 30
01:11:58,39
01:12:56,30
02:24:54,69
30:24,13
15.9
                   
Třída: MB2
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
104
02727 Pavlína Seifertová 35
01:40:30,62
01:36:50,01
03:17:20,63
00:00,00
11.67
2
100
01109 Alena Pešková 20
01:43:18,07
01:47:56,69
03:31:14,76
13:54,13
10.91
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
50
02431 Petr Komrska 58
42:23,76
43:39,33
01:26:03,09
00:00,00
26.78
2
181
02218 Lukáš Pubrdle 64
45:01,04
46:52,85
01:31:53,89
05:50,80
25.07
3
77
01734 Anna Rožňová 16
46:31,52
48:43,70
01:35:15,22
09:12,13
24.19
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
154
01964 Martin Řezáč 63
01:14:42,54
01:08:51,32
02:23:33,86
00:00,00
16.05
2
203
02938 Tomáš Krejsa 20
01:19:57,54
01:23:55,50
02:43:53,04
20:19,18
14.06
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
140
02801 Monika Vytinová 58
46:06,02
46:46,78
01:32:52,80
00:00,00
24.81
2
195
02115 Zdeněk Jančík 25
48:20,01
49:44,38
01:38:04,39
05:11,59
23.49
3
209
01726 Petr Kolář 3
50:50,79
48:10,96
01:39:01,75
06:08,95
23.26
                   
Třída: MSC21
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
131
01832 Jan Kotiš 40
54:05,47
56:13,59
01:50:19,06
00:00,00
20.89
2
123
02537 Kristýnka Zábranská 16
55:06,39
55:14,33
01:50:20,72
00:01,66
20.88
3
55
02288 Veronika Brůnová 16
57:52,04
56:48,85
01:54:40,89
04:21,83
20.09
                   
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
197
02404 Aleš Schejbal 25
01:01:17,60
57:11,72
01:58:29,32
11:56,97
19.45
2
165
02887 Martin Vysocký 69
01:29:33,25
01:24:35,38
02:54:08,63
01:07:36,28
13.23
                   
Třída: MU1
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
115
01007 Václav Zetek 35
01:06:43,75
59:30,44
02:06:14,19
00:00,00
18.25
2
84
01935 Jiří Dvořák 35
01:07:14,56
01:06:53,21
02:14:07,77
07:53,58
17.18
3
56
02710 Patrik Dvořáček 35
01:24:54,39
01:20:57,73
02:45:52,12
39:37,93
13.89
                   
Třída: SC1M
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
220
01733 Kryštof Spilka 58
11:15,45
11:31,84
22:47,29
00:00,00
32.13
2
45
02460 Jakub Schejbal 35
12:41,57
12:06,45
24:48,02
02:00,73
29.52
3
214
02593 Vojtěch Hrůza 64
12:12,91
12:35,43
24:48,34
02:01,05
29.52
                   
Třída: SC1W
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub  1. kolo  2. kolo  Celkem Odstup Rychlost
1
66
02692 Veronika Beňasová 64
11:38,08
11:46,53
23:24,61
00:25,18
31.26
2
221
02196 Lucie Ságnerová 58
12:04,66
12:23,84
24:28,50
01:29,07
29.9
3
40
01720 Zuzana Jílková 49
13:16,20
12:04,41
25:20,61
02:21,18
28.88
                   

Nalezené závody spadající pod MR:

datum Typ Název Místo
23.09.2023 - 24.09.2023 Závod na suchu - sprint MR CC Jihočeský canicross VII. MR CC 2023 Kemp Křivonoska stopwatch
07.10.2023 - 08.10.2023 Závod na suchu - sprint MR Memoriál J.Svobody Abertamy areál Technických služeb stopwatch
18.11.2023 - 19.11.2023 Závod na suchu - mid MR Fitmin Hradecký mid 2023 Běleč nad Orlicí stopwatch