Datum | Typ | Stav závodu | Místo konání | Název závodu | Pořadatel | Uzávěrka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.09.2023 - 10.09.2023 | schválen | Hradec Králové, rekr.areál Biřička | III. liga ManMat Canicross Okolohradce, 16.ročník | Dušan Erbs | 2023-09-09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 - 17.09.2023 | schválen | Louka u Olešnice | III. liga JEŽDĚNÍ NA VALŠE 2023 | Michal Chovanec | 2023-09-13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 - 24.09.2023 | schválen | Kemp Křivonoska | MR CC Jihočeský canicross VII. MR CC 2023 | Jan Hladký | 2023-09-15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 - 01.10.2023 | schválen | Hrob u Teplic | II. liga Hrobská jízda | Dagmar Šindelářová | 2023-09-27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 - 08.10.2023 | schválen | Abertamy areál Technických služeb | MR Memoriál J.Svobody | Dagmar Šindelářová | 2023-10-04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 - 15.10.2023 | schválen | Kemp Brodský - Červený Kostelec | II. liga Fitmin 2023 | Jaromír Hanuš | 2023-10-08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 - 22.10.2023 | schválen | TZ Littner, Bzenec | III. liga TLAPKROS 2023 | Dominika Potměšilová | 2023-10-15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 - 29.10.2023 | schválen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Mushing lávovou stezkou | Renáta Macková | 2023-10-25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 - 05.11.2023 | schválen | Břežany u Horažďovic | II. liga Břežanská stopa 2023 | Jana Králová | 2023-11-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 - 05.11.2023 | schválen | Červenovodské sedlo | II. liga Lady Brighit Magadan | Martin Souček | 2023-10-31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.11.2023 - 12.11.2023 | schválen | Abertamy - Větrov | MS MS FISTC sprint mid ABERTAMY | Roman Habásko | 2023-10-24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 - 19.11.2023 | schválen | Běleč nad Orlicí | II. liga Fitmin Hradecký sprint 2023 | Jaromír Hanuš | 2023-11-12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 - 26.11.2023 | schválen | Zaječov | II. liga Zaječov | Jiří Stejskal | 2023-11-23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - 17.03.2024 | zrušen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN | Renáta Macková | 2024-03-14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - 24.03.2024 | schválen | Jedomělice u Slaného, okres Kladno, Středočeský kraj | III. liga Libová jízda | Renáta Macková | 2024-03-20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.03.2024 - 30.03.2024 | schválen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Jarní mushing lávovou stezkou | Renáta Macková | 2024-03-26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - 21.04.2024 | schválen | Stříbro | II. liga Stříbrský sprint | Rostislav Job | 2024-04-17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 - 29.10.2023 | schválen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Mushing lávovou stezkou | Renáta Macková | 2023-10-25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 - 05.11.2023 | schválen | Břežany u Horažďovic | II. liga Břežanská stopa 2023 | Jana Králová | 2023-11-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 - 05.11.2023 | schválen | Červenovodské sedlo | II. liga Lady Brighit Magadan | Martin Souček | 2023-11-02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 - 19.11.2023 | schválen | Běleč nad Orlicí | MR Fitmin Hradecký mid 2023 | Jaromír Hanuš | 2023-11-12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 - 26.11.2023 | schválen | Zaječov | II. liga Zaječov | Jiří Stejskal | 2023-11-23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 - 10.03.2024 | zrušen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Jarní mushing lávovou stezkou-NÁHRADNÍ TERMÍN | Renáta Macková | 2024-03-07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.03.2024 - 30.03.2024 | schválen | Moravský Beroun -areál Rio Star | II. liga Jarní mushing lávovou stezkou | Renáta Macková | 2024-03-14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.01.2024 - 14.01.2024 | zrušen | Abertamy areál Technických služeb | MR Eduardův sprint | Dagmar Šindelářová | 2024-01-10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2024 - 20.01.2024 | zrušen | Běžecký areál Vejsplachy | II. liga Fitmin WinterRide Vrchlabí | Veronika Navrátilová | 2024-01-17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - 11.02.2024 | zrušen | Churáňov (Zadov) | I. liga ŠUMAVA - TRAIL | Jana Králová | 2024-02-07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - 18.02.2024 | zrušen | Zásada | I. liga Zásada 2024 | Aleš Pícl | 2024-02-15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - 25.02.2024 | zrušen | Abertamy areál Technických služeb | MR Eduardův sprint-náhradní termín | Dagmar Šindelářová | 2024-02-21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.01.2024 - 14.01.2024 | zrušen | Abertamy areál Technických služeb | MR Eduardův mid | Dagmar Šindelářová | 2024-01-10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2024 - 21.01.2024 | schválen | Janovičky u Broumova | I. liga Fitmin Janovičky 2024 | Jaromír Hanuš | 2024-01-14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - 11.02.2024 | zrušen | Churáňov (Zadov) | I. liga ŠUMAVA - TRAIL | Jana Králová | 2024-02-07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - 25.02.2024 | zrušen | Abertamy areál Technických služeb | MR Eduardův mid-náhradní termín | Dagmar Šindelářová | 2024-02-21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2024 - 27.01.2024 | schválen | Deštné v Orlických horách | MČR long Šediváčkův long 300 | Pavel Kučera | 2004-01-07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.01.2024 - 27.01.2024 | schválen | Deštné v Orlických horách | MČR long Šediváčkův long 200 | Pavel Kučera | 2024-01-07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - 26.02.2024 | zrušen | Pec pod Sněžkou/Krkonoše | II. liga 30. ročník LEDOVÁ JÍZDA - MEMORIÁL DR.VÁCLAVA VOJTĚCHA | Aleš Pícl | 2024-02-23 |