Napsat dotaz

Výsledková listina - Stochov U Vodojemu (03.11.2018 - 04.11.2018)

Royal Canin Cup

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
93
00420-01459 Alscher Ivan 35
25:32,12
27:45,56
53:17,68
00:00,00
15.09
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
67
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:51,04
20:03,51
39:54,55
00:00,00
20.15
 
2
59
00420-01646 Hladovec Pavel 35
21:27,90
21:19,84
42:47,74
02:53,19
18.79
 
3
26
00420-00321 Brzek Martin 35
24:11,64
25:38,66
49:50,30
09:55,75
16.13
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
112
00420-01425 Lorenc Tomáš 35
14:10,26
14:21,01
28:31,27
00:00,00
28.19
 
2
108
 
Reistetter Roman SVK
 
15:42,95
15:43,85
31:26,80
02:55,53
25.57
 
3
61
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
19:55,30
20:32,43
40:27,73
11:56,46
19.87
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
52
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
20:05,02
20:20,99
40:26,01
00:00,00
19.88
 
2
80
00420-02126 Havlíčková Tereza 64
21:31,57
21:40,93
43:12,50
02:46,49
18.61
 
3
76
00420-02428 Macounová Veronika 30
28:19,93
32:54,31
01:01:14,24
20:48,23
13.13
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
71
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
13:57,67
13:40,86
27:38,53
00:00,00
29.09
 
2
144
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
17:49,86
18:14,97
36:04,83
08:26,30
22.28
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
34
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
21:41,78
20:25,00
42:06,78
00:00,00
19.09
 
2
137
00420-00835 Houdek Jiří 55
23:33,02
24:06,12
47:39,14
05:32,36
16.87
 
3
7
00420-01775 Koňáková Dana 35
28:41,51
30:06,59
58:48,10
16:41,32
13.67
 
4
150
00420-00162 Valtrová Iva 35
32:38,63
42:20,24
01:14:58,87
32:52,09
10.72
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
84
00420-01944 Svoboda Petr 35
31:02,65
32:00,31
01:03:02,96
00:00,00
12.75
 
2
31
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
32:04,13
32:50,65
01:04:54,78
01:51,82
12.39
 
3
78
00420-00501 Slepička Martin 35
35:11,08
36:56,71
01:12:07,79
09:04,83
11.15
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
29
 
Bieliková Andrea
 
15:11,08
15:08,81
30:19,89
00:00,00
15.43
 
2
35
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
15:10,09
15:10,38
30:20,47
00:00,58
15.42
 
3
48
 
Andrlová Markéta
 
17:00,48
15:51,97
32:52,45
02:32,56
14.24
 
4
72
00420-02311 Šturzová Karolína 20
17:25,20
17:39,15
35:04,35
04:44,46
13.34
 
5
143
00420-02312 Kučírková Anna 20
17:30,98
19:28,35
36:59,33
06:39,44
12.65
 
6
70
 
Heroudek Matouš
 
23:00,46
19:43,51
42:43,97
12:24,08
10.95
 
7
106
 
Rubešová Adéla
 
21:49,62
24:07,07
45:56,69
15:36,80
10.19
 
8
40
 
Pospíšilová Ida
 
27:49,07
28:05,86
55:54,93
25:35,04
8.37
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
3
00420-00072 Bielik Jan 40
22:12,31
23:02,34
45:14,65
00:00,00
17.77
 
2
86
00420-01185 Burian Jan 58
26:33,46
26:56,94
53:30,40
08:15,75
15.03
 
3
66
00420-02002 Pešek Tomáš 17
29:03,76
29:51,35
58:55,11
13:40,46
13.65
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
99
00420-02212 Myslivcová Markéta 64
27:06,28
26:53,71
53:59,99
00:00,00
14.89
 
2
10
00420-01756 Kynclová Zuzana ml- 59
27:55,52
29:37,55
57:33,07
03:33,08
13.97
 
3
89
 
Reistetterová Carla SVK
 
33:59,32
35:09,50
01:09:08,82
15:08,83
11.63
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
146
00420-00215 Suchý Jiří 58
13:54,68
14:10,22
28:04,90
00:00,00
28.63
 
2
142
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
17:28,12
18:15,59
35:43,71
07:38,81
22.5
 
3
111
00420-02112 Piskačová Lenka 55
19:53,76
18:13,65
38:07,41
10:02,51
21.09
 
4
127
00420-00999 Job Rostislav 40
19:01,72
19:12,39
38:14,11
10:09,21
21.03
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
6
00420-00215 Suchý Jiří 58
13:13,11
13:52,04
27:05,15
00:00,00
29.68
 
2
56
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
15:13,52
15:51,07
31:04,59
03:59,44
25.87
 
3
109
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
16:36,53
15:03,09
31:39,62
04:34,47
25.39
 
4
69
00420-00999 Job Rostislav 40
17:02,01
17:42,90
34:44,91
07:39,76
23.14
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 6.7 km
 2. kolo
 6.7 km
 Celkem
 13.4 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
94
00420-02271 Lovas Matěj 20
17:36,48
17:27,01
35:03,49
00:00,00
22.93
 
2
8
00420-01761 Kopecký Jan 45
18:53,81
18:24,80
37:18,61
02:15,12
21.55
 
3
136
00420-01882 Pechánková Dita 30
19:25,42
18:32,00
37:57,42
02:53,93
21.18
 
4
121
00420-01808 Klímová Veronika 35
19:29,19
18:48,21
38:17,40
03:13,91
21
 
5
49
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
20:04,12
20:04,52
40:08,64
05:05,15
20.03
 
6
134
00420-02065 Plšek Martin 16
20:27,15
22:43,29
43:10,44
08:06,95
18.62
 
7
43
00420-02001 Kubeš Radek 16
29:50,57
28:37,65
58:28,22
23:24,73
13.75
 
8
83
00420-01798 Fialová Eva 17
34:25,47
25:07,65
59:33,12
24:29,63
13.5
 
9
88
00420-02096 Prokopová Marie 56
31:44,60
31:09,72
01:02:54,32
27:50,83
12.78
 
10
85
00420-01361 Svobodová Blanka 9
30:26,53
32:33,73
01:03:00,26
27:56,77
12.76