Napsat dotaz

Výsledková listina - Abertamy (13.10.2018 - 14.10.2018)

Memoriál Jaroslava Svobody

Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
65
00420-00207 Tobiášek Michal 30
12:17,96
10:06,27
22:24,23
00:00,00
27.32
 
2
21
00420-01007 Zetek Václav 35
13:40,83
13:00,03
26:40,86
04:16,63
22.94
 
3
32
00420-01428 Králová Jana 35
13:26,86
14:11,26
27:38,12
05:13,89
22.15
 
4
50
00420-01459 Alscher Ivan 35
18:44,07
19:26,57
38:10,64
15:46,41
16.03
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
13
00420-01014 Habásko Roman 9
12:10,97
12:15,58
24:26,55
00:00,00
25.04
 
2
20
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
13:22,61
12:37,63
26:00,24
01:33,69
23.53
 
3
9
00420-01449 Guregová Romana 58
12:57,99
13:41,26
26:39,25
02:12,70
22.96
 
4
31
00420-01774 Toman Tomáš 35
13:46,01
13:20,80
27:06,81
02:40,26
22.57
 
5
58
00420-01164 Mullerová Lucie 35
14:08,55
14:15,52
28:24,07
03:57,52
21.55
 
6
41
00420-00767 Hladovcová Klára 35
14:53,76
14:43,38
29:37,14
05:10,59
20.66
 
7
44
00420-01763 Plšek Milan 16
15:59,40
14:00,21
29:59,61
05:33,06
20.4
 
8
1
00420-00236 Šindelář Milan 9
15:58,53
14:24,47
30:23,00
05:56,45
20.14
 
9
26
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:42,63
16:02,45
35:45,08
11:18,53
17.12
 
10
66
00420-00843 Kubelka Jiří 59
18:57,70
17:59,64
36:57,34
12:30,79
16.56
 
11
6
00420-02176 Lukeš Jan 25
18:01,14
19:08,96
37:10,10
12:43,55
16.47
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
64
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
24:24,92
22:14,91
46:39,83
00:00,00
13.12
 
2
63
00420-01625 Vondráček David 59
32:23,47
27:19,31
59:42,78
13:02,95
10.25
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
43
00420-01939 Klár Martin 30
09:07,97
09:24,90
18:32,87
00:00,00
33
 
2
52
00420-01151 Ženíšek Michal 58
09:57,23
09:56,58
19:53,81
01:20,94
30.76
 
3
4
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
10:38,51
10:39,94
21:18,45
02:45,58
28.72
 
4
77
00420-00897 Weber Petr 40
10:57,70
10:46,35
21:44,05
03:11,18
28.16
 
5
54
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
10:56,73
11:01,17
21:57,90
03:25,03
27.86
 
6
60
00420-00002 Stejskal Tomáš 6
10:45,18
11:13,08
21:58,26
03:25,39
27.85
 
7
27
00420-02194 Laube Zbyněk 35
11:14,25
11:26,10
22:40,35
04:07,48
26.99
 
8
29
00420-01979 Prokůpek Ota 56
13:03,56
13:16,50
26:20,06
07:47,19
23.24
 
9
79
00420-02444 Galajda Jan 35
14:10,24
13:03,59
27:13,83
08:40,96
22.47
 
10
5
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:44,53
14:04,47
27:49,00
09:16,13
22
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
36
00420-01461 Marešová Nicole 58
09:57,25
09:45,74
19:42,99
00:00,00
31.04
 
2
2
00420-01838 Polachová Renata 9
11:12,50
11:23,55
22:36,05
02:53,06
27.08
 
3
53
00420-01865 Levová Veronika 30
11:40,41
11:19,22
22:59,63
03:16,64
26.62
 
4
46
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
13:39,38
14:40,99
28:20,37
08:37,38
21.6
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
15
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:03,05
09:34,59
18:37,64
00:00,00
32.85
 
2
11
00420-01496 Vacke Ivo 30
09:51,72
09:51,01
19:42,73
01:05,09
31.05
 
3
49
00420-00706 Bieliková Romana 40
11:24,80
10:53,80
22:18,60
03:40,96
27.43
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
22
00420-01775 Koňáková Dana 35
13:43,59
13:14,58
26:58,17
00:00,00
22.69
 
2
25
00420-02079 Tomášková Markéta 36
14:13,76
14:44,35
28:58,11
01:59,94
21.13
 
3
19
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:44,80
13:40,54
29:25,34
02:27,17
20.8
 
4
17
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
16:53,94
14:28,98
31:22,92
04:24,75
19.5
 
5
18
00420-00035 Stejskal Jiří 35
17:14,67
17:56,32
35:10,99
08:12,82
17.39
 
6
7
00420-00835 Houdek Jiří 55
17:51,90
18:52,23
36:44,13
09:45,96
16.66
 
7
61
00420-00162 Valtrová Iva 35
20:26,55
20:26,83
40:53,38
13:55,21
14.97
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
55
00420-01191 Němec Vojta 35
18:24,84
17:53,02
36:17,86
00:00,00
16.86
 
2
56
00420-01191 Němec Vojta 35
18:31,21
17:59,04
36:30,25
00:12,39
16.77
 
3
10
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
21:12,72
18:43,59
39:56,31
03:38,45
15.32
 
4
8
00420-01944 Svoboda Petr 35
23:30,24
26:37,10
50:07,34
13:49,48
12.21
 
5
23
00420-01736 Janko Ota 35
31:04,96
32:10,75
01:03:15,71
26:57,85
9.67
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 2.5 km
 2. kolo
 2.5 km
 Celkem
 5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
102
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
12:39,55
13:16,83
25:56,38
00:00,00
11.57
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
101
00420-02002 Pešek Tomáš 17
21:34,20
22:24,49
43:58,69
00:00,00
13.92
 
2
100
00420-00417 Svoboda Jiří 56
25:17,04
24:37,52
49:54,56
05:55,87
12.26
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 2.5 km
 2. kolo
 2.5 km
 Celkem
 5 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
106
 
Bieliková Andrea
 
09:16,43
08:46,16
18:02,59
00:00,00
16.63
 
2
103
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
09:21,27
08:45,91
18:07,18
00:04,59
16.56
 
3
105
00420-02311 Šturzová Karolína 20
10:03,27
09:24,96
19:28,23
01:25,64
15.41
 
4
104
00420-02312 Kučírková Anna 20
10:34,88
09:24,06
19:58,94
01:56,35
15.01
 
5
108
 
Vondráčková Vanesa
 
16:23,55
16:08,66
32:32,21
14:29,62
9.22
 
6
107
 
Pospíšilová Ida
 
16:15,82
16:38,51
32:54,33
14:51,74
9.12
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
70
00420-00215 Suchý Jiří 58
10:18,71
10:28,17
20:46,88
00:00,00
29.45
 
2
72
00420-01829 Srchová Michaela 58
11:43,86
11:46,88
23:30,74
02:43,86
26.03
 
3
68
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:07,98
12:10,31
24:18,29
03:31,41
25.18
 
4
76
00420-00975 Weberová Vlasta 40
12:11,56
12:31,18
24:42,74
03:55,86
24.76
 
5
39
00420-02029 Tichá Anna 40
13:07,59
12:39,39
25:46,98
05:00,10
23.74
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
69
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:10,20
09:03,69
18:13,89
00:00,00
33.57
 
2
12
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
09:04,48
09:11,68
18:16,16
00:02,27
33.5
 
3
42
00420-01939 Klár Martin 30
09:44,04
09:41,05
19:25,09
01:11,20
31.52
 
4
35
00420-01461 Marešová Nicole 58
10:07,86
09:43,84
19:51,70
01:37,81
30.81
 
5
51
00420-01151 Ženišek Michal 58
10:13,95
10:23,48
20:37,43
02:23,54
29.67
 
6
71
00420-01931 Tomanová Dominika 58
11:02,21
10:49,44
21:51,65
03:37,76
28
 
7
67
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
11:02,74
10:49,82
21:52,56
03:38,67
27.98
 
8
62
00420-00267 Ševelová Marie 58
14:35,71
09:25,18
24:00,89
05:47,00
25.48
 
9
16
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
12:34,66
12:08,62
24:43,28
06:29,39
24.76
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř. St.č. DID Jméno závodníka Klub RZT  1. kolo
 5.1 km
 2. kolo
 5.1 km
 Celkem
 10.2 km
 Odstup Rychlost Body SVT SVTC
1
37
00420-02042 Svoboda Jan 30
12:55,02
12:39,72
25:34,74
00:00,00
23.93
 
2
3
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:12,63
12:58,29
26:10,92
00:36,18
23.37
 
3
73
00420-01882 Pechánková Dita 30
13:49,28
13:18,52
27:07,80
01:33,06
22.56
 
4
24
00420-02271 Lovas Matěj 20
14:14,42
13:10,54
27:24,96
01:50,22
22.32
 
5
30
00420-02259 Schwarz Lukas 40
15:08,98
13:49,27
28:58,25
03:23,51
21.12
 
6
59
00420-01721 Muller Lukáš 35
15:06,10
14:53,70
29:59,80
04:25,06
20.4
 
7
34
00420-01945 Bebr Patrik 35
15:07,14
14:59,47
30:06,61
04:31,87
20.33
 
8
45
00420-02065 Plšek Martin 16
15:31,63
14:45,98
30:17,61
04:42,87
20.2
 
9
38
00420-02042 Svoboda Jan 30
16:07,72
15:04,80
31:12,52
05:37,78
19.61
 
10
74
00420-02428 Macounová Veronika 30
16:18,95
14:54,86
31:13,81
05:39,07
19.6
 
11
48
00420-01999 Hojná Markéta 56
16:43,59
16:40,87
33:24,46
07:49,72
18.32
 
12
33
00420-00616 Bebr Anita 35
17:09,90
17:32,87
34:42,77
09:08,03
17.63
 
13
57
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
19:03,04
20:42,63
39:45,67
14:10,93
15.39
 
14
28
00420-01873 Šoltys Martin 30
20:16,39
19:39,42
39:55,81
14:21,07
15.33
 
15
47
00420-02097 Prokopová Marie 56
24:33,45
25:46,33
50:19,78
24:45,04
12.16